TIP: Stáhněte si app Restu, objednejte si, získejte 3 fotoaplikace zdarmaMilí čtenáři, připravili jsme pro vás ve spolupráci s firmou Miton a vývojářskou buňkou Play Ragtime malou odměnu v podobě bezplatného získání 3 fotoaplikací: HandyPhoto, Afterlight a PureShot pro iPhone a iPad. Všechny app jsou normálně placené, ale pokud si nyní stáhnete v App Store ZDARMA NOVINKU s názvem RESTU-aplikaci pro REZERVACI v restauracích po celé ČR, máte šanci od nás získat jako BONUS voucher k bezplatnému stažení zmiňovaných 3 fotoaplikací. Co pro to musíte udělat? Provést alespoň jednu rezervaci.

restu app promo baner final

POZOR, ZAČÍNÁME: Pro snadnou orientaci, jak postupovat a získat přitom bezplatný voucher, KLIKNĚTE SEMNajdete tam vše důležité pěkně krok za krokem. Trvá to jen pár okamžiků, tak neváhejte a směle do toho. Hurá na RESTU i do restaurace. A pro skvělé, námi doporučované fotoaplikace ZDARMA jako DÁREK PRO VÁS. Dobrou chuť a krásné fotky !

icon
AB Classic (1162 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Jak se v app RESTU orientovat a kam zadat PROMO KÓD “IPHONEFOTO”, se dozvíte i v přiloženém videu.

P.S. Prohlédnout si můžete i webovou verzi služby RESTU, kterou najdete TADY. Více informací o projektu se dočtete i ZDE.

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz