Síť Eyeem po iOS7 – minimalismus a krása

Výraznou a velmi povedenou změnu po update na iOS7 má za sebou obrázková síť EyEem – jeden z konkurentů mamutího Instagramu. Už při spuštění první verze EyEem koncem listopadu 2011 jsem neskrýval svoje nadšení. Ten projekt se mi jednoduše líbil a s menšími přestávkámi ho sleduji dodnes.

Nove EyEem foto 1I přesto, že časem se z mého pohledu vydal trochu špatným směrem. Původně přehledné a minimalistické menu s několika jasně danými funkcemi se postupně začalo měnit a “kynout”. Naštěstí tahle fáze netrvala dlouho. S vypuštěním aktuální verze iOS7 tu máme prozatím poslední a zcela přepracovanou verzi aplikace EyEem. Fantasticky působí dynamický design obrazovky a rozvržení do fotoalb podle barev a obsahu. Nově se nyní uživatelé můžou těšit i na zobrazování fotografifí v maximální velikosti.

Zvětšily se miniatury na domovské stránce, pěkně vypadá celkové rozvžení a odezva při jednotlivých krocích. Ať už při prohlížení obsahu nebo vkládání a popisování fotografií, které chcete na síti prezentovat. Moc pěkné je zachování rozvržení do témat a skupin. Tohle se zkrátka povedlo ! A co vy ? Používáte EyEem nebo jinou, podobně koncipovanou síť? Nebo si vystačíte jen s Instagramem ?[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/eyeem-photo-filter-camera/id445638931?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]