Vyhrajte v instagramové soutěži Po stopách díla Josefa Václava Myslbeka

Myslbek

Chcete-li vyhrát zajímavé věcné ceny, stačí fotografovat vaším mobilním telefonem a snímky publikovat na Instagram. Vše o soutěži Po stopách díla Josefa Václava Myslbeka se dočtete níže.

Fotografická soutěž nazvaná Po stopách díla Josefa Václava Myslbeka je vyhlášena pod záštitou Jana Wolfa, radního pro kulturu, památkovou péči, výstavnictví a cestovní ruch, Magistrátu hl. města Prahy. Projekt je cílený na děti a mládež a proběhne v tomto roce, který je rokem 170. výročí narození mistra, od jeho vyhlášení dne 28. 8. 2018 do jeho ukončení dne 28. 10. 2018 (k 100. výročí státnosti). Následovat bude dne 14. 11. 2018 vernisáž na Staroměstské radnici v Brožíkově sále s vyhlášením vítězů.

Myslbek

Edukativní soutěž je určena mladým „fotografům“ bez ohledu na zkušenosti ve dvou věkových kategoriích: pro děti od 13 do 15 let a mládež od 16 do 18 let. Projekt si klade za cíl mapovat uměleckou stopu jedné z nejvýznamnějších osobností českého kulturního života, jejíž nedožité 170. narozeniny si v letošním roce tímto připomínáme. Soutěž účastníkům umožní předvést své fotografické schopnosti a namotivuje je ke smysluplnému způsobu trávení volného času a vytvoří prostor pro získávání nových zážitků a informací. Soutěž má přimět děti a mládež vyjít ven, odložit herní konzole a využít svá mobilní zařízení tvůrčím způsobem.

Myslbek

Mezi členy produkčního týmu soutěže je i několik umělců a výtvarníků, kteří z vlastní zkušenosti ví, že skutečné zhodnocení tvůrčí práce nastává v případě její fyzické realizace a vystavení; plánujeme proto vernisáž fotografií, které postoupí do finále. Nové talenty inspirujeme, připravíme jim nezapomenutelný zážitek a vytvoříme příležitost pro osobní rozvoj. Největší motivací pro soutěžící bude možnost získat věcnou cenu, jež závisí na získaných finančních prostředcích od partnerů soutěže, např. v podobě tabletu, přenosného reproduktoru, paměťových karet, power bank či přídavných objektivů a stativů, prostřednictvím nichž by si ocenění v obou kategoriích mohli vylepšit svá zařízení a zdokonalit tak své budoucí snímky.

Nejlepší soutěžní příspěvky vybere nezávislá porota za účasti pravnučky sochaře J. V. Myslbeka, Milady Myslbekové. Instagramový profil soutěže najdete zde.

Tags from the story
, ,