Aplikace Prisma dostala aktualizaci – nově obsahuje obchod s filtry

fotoaplikace

Titul Prisma vykouzlí z vašich fotografií umělecká díla. Nově obsahuje i obchod s novými filtry. Vytvořit si budete moci dokonce i nějaký vlastní.

Prisma loni doslova pobláznila internet. Kdo neměl profilovku prohnanou skrze její filtr, jakoby nebyl. Je fajn, že se jí vývojáři věnují i nadále a nepohřbili ji extrémně otravnou reklamou. Místo toho přichází možnost stáhnout si nové filtry.

 

 

Je to HLAVNĚ o filtrech

Když projdete celou nabídku filtrů a žádný na váš snímek zcela nesedí, můžete se skrze novou ikonu se symbolem obchodu přesměrovat do nabídky těch nově příchozích. Uvidíte zde jak nově vydané, tak ty populární ve vaší (naší) zemi, nebo třeba ty, jež jsou tematicky zaměřené. Po jejich stažení se vám zařadí na začátek výběru. Pokud nějaký starý nepoužíváte, nelíbí se vám a víte, že jej do budoucna nevyužijete, můžete jej i smazat, abyste si zpřehlednili svou nabídku.

Toto je sice zatím jediná novinka, která je momentálně vidět. Ve skutečnosti jich je ale více. Vývojáři slibují, že nyní bude každý týden přibývat jeden nový filtr. Až se novinka odladí a pořádně zavede, chtějí nové filtry přidávat dokonce denně. Nové filtry jsou zatím dostupné zdarma, takže pokud vás zaujaly, neváhejte s jejich stažením.

Budete-li v aplikaci aktivní, můžete od vývojářů dostat pozvánku k vytvoření vlastního filtru. Ten pak můžete v obchodě prodávat a vydělávat za jeho stahování napříč světem. Jak přesně toto bude fungovat, a kdy bude tato možnost spuštěna, zatím nebylo sděleno.

[appstore id=”1122649984″ store=”CZ” style=”infobox”]

Zdroj: dpreview.com