Chcete prodávat své umění na Instagramu? Tak to musíte mít aplikaci 8×10

Jak prodat umělecké dílo? Jasně, třeba v galerii. Jde to ale těžko. Co vyzkoušet moderní technologie a internet? Aplikace 8×10 na to jde přes Instagram.

Propojením účtů aplikací Instagram a 8×10 totiž můžete na druhé jmenované prodávat vaše umění, které jste publikovali na fotografii v té první. Je přitom jedno, jestli je váš profil plný fotografií, obrazů či grafických děl. Jediné co je podmínkou, je, že originál musí vypadat dobře po velkoformátovém tisku s orámováním. Aplikace totiž vašemu snímku rámeček dle výběru přidá.

8x10

Koncept aplikace 8×10 je nesmírně slibný. Umožní totiž prodej vašeho „díla“, skrze největší obrázkovou sociální síť. A tím z ní nepřímo udělá i skvělé prodejní místo nejen tak, že něco o prodeji a ceně napíšete do popisu příspěvku. Pokud tam navíc již máte zástup sledujících, bude to pro vás jen dobře.

Po nainstalování titulu vybere ze své galerie dané snímky, zvolíte jim cenu, kategorii, dobu trvání prodeje, počet výtisků a už to jede. Přítomna je ještě možnost vložení svého podpisu.

Po nastavení všech dat můžete snímek přímo v Instagramu publikovat. Každý, kdo by pak měl zájem vaše dílo koupit, na něho klikne a rázem je přesměrován do 8×10. Aplikace je zdarma, tvůrci si však za zprostředkování prodeje berou provizi. Aplikace je dostupná ke stažení v americkém App Storu. Více o titulu se dozvíte na jeho webových stránkách.

[appstore id=”1257984808″ store=”US” style=”infobox”]

Zdroj: dpreview.com