Shot on iPhone Xs je tentokrát experimentální video

Série Shot on iPhone Xs není jen o fotografiích a dokumentech, ale i o experimentech. Podívejte se, jak si tvůrci videa pohráli s vodou a světly. Je to doslova magické.

Třetí pokračování experimentů Applu se jmenuje „Cascade“ a je zaměřeno na zobrazení vody mnoha různými způsoby. Celé video byla natáčeno na hlavní kameru telefonu iPhone Xs a společnost jej publikovala na svém YouTube kanálu, přičemž trvá necelé dvě minuty.

Celý snímek je natočený v poloze „na stojáka“ a stojí za ním Donghoon Jun a Hames Thornton. Jejich působivé dílo doprovází skladba „Watercolors“ od mmph. Vyjma samotného reklamního spotu uveřejnil Apple i video z jeho natáčení. Z něho zjistíte, jak jednoduché bylo některé efekty vytvořit, nebo naopak jak složité bylo dosáhnout toho, co tvůrci zamýšleli.

Ať tak či onak, výsledek je nesmírně působivý. Stejně jako střih videa a to, jak kvalitní sám videozáznam je. Přece jen se natáčelo za tmy, s minimem světla a s maximem pohybu. Navíc bez gimbalů a jakéhokoli jiného příslušenství, než jen krytu telefonu.

Zdroj: AppleInsider.com

Tags from the story
, , ,