TIP: AnalogColor app opět ve slevě !

Zdá se, že tento víkend se je ve znamení promo akcí a tím pádem slev:-) Další z app, která je nyní ke stažení v App Store na zvýhodněnou cenu, je AnalogColor. Pokud vás baví „křížové“ kombinování barev, libujete si v e větším zrnu, a celkově fandíte „analogovějším“ verzím nástrojů pro zkreslení fotografií, potom je takhle slevová akce vyloženě pro vás. Návrháři aplikace se inspirovali desktopovou variantou programu, který si můžete prohlédnout nebo rovnou  stáhnout do svého MacBooku a PC  přímo TADY. Když jsem o téhle app psal koncem letošního ledna ZDE, zmiňoval jsem, že původní „stolní“ varianta je pochopitelně ve srovnání s app pro iPhone částečně osekaná. A zároveň nevyloučil, že vývojáři některé další funkce a kroky v budoucnu doplní. AnalogColor má právě po dalším update, ovšem ve srovnání s počítačovou variantou přeci jen ještě v nabídce efektů „pokulhává“.
I přesto je lákavý. Nečekejte žádné složité menu nebo desítky či snad dokonce stovky filtrů. Naopak. Autoři vsadili na jednoduchost a přehlednost. Vybíráte z mála, o to silnější ale je v některých případech efekt, který pro danou fotografii zvolíte. Hodně mi to připomíná cross proces při vyvolávání kinofilmu. Vlastně se dá říci, že všech pět základních dostupných variant filtrů (Sunny, ToyCam, Room, Delicious, Random) evokují někdejší populární styl Polaroid fotografie. Škoda jen, že k dispozici jsou nyní pouze dva typy rámečků, z nich ani jeden není tím klasickým polaroidovským.  Ve verzi pro stolní počítač ho přitom najdete:-)

Jestli jste AnalogColor ještě nezkoušeli, určitě by neměla ujít vaší pozornosti. Oblíbit by si ji mohli nejen začínající iPhone fotografové, ale i pokročilejší tvůrci. Sleva z běžné ceny 1,79,- na 0,89,- eur, je ideální příležitostí, jak si doplnit svoji sestavu app:-) Viz. Odkaz na App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/analogcolor/id492916690?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]