Textmatic app – ke stažení zdarmaJedna z báječných aplikací pro tvorbu a vkládání textu do vašich fotografií – Textmatic je právě teď v rámci promo akce vývojářů na dočasnou dobu ke stažení v App Store ZDARMA!!! Nedávno uvedená novinka dovoluje velmi snadno a rychle vytvořit nápis, titulek nebo delší textový vzkaz do snímku, který aktuálně pořídíte nebo vyberete z galerie Camera Roll v iPhonu. Součástí je také série 20 velmi povedených filtrů, převážně ve stylu LOMO, které dovolují další zkreslení obrazu, ale i písma. Celkem slušná je nabídka fontů, které lze rovněž upravovat. Velmi dobře se díky rozhraní aplikace s napsaným textem manipuluje po displeji a umístění v obrázku je tak velmi snadné.

Pokud tedy hledáte ideální nástroj, který vám dovolí pracovat s textem v obraze, neváhejte ani vteřinu!!! Doporučuji !!! Podobných app existuje více, zpravidla jsou ale placené a nabízejí přibližně stejné funkce. Textmatic můžete nyní mít bezplatně pouze o víkendu. Viz. odkaz na App Store.

icon
AB Classic (1167 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz