Sdílejte nezapomenutelné zážitky s aplikacemi z App Store

V obchodě s aplikacemi App Store se objevila kolekce titulů, díky kterým už nikdy nezapomenete na své zážitky. Jmenuje se Making Special Moments a točí se hlavně kolem fotografických aplikací.

Aplikace obsažené v kolekci dokáží z vašich snímků vytvořit koláž, vytisknout ji, ale zároveň ji i zaslat vámi zvoleným přátelům. A nemusí to být jen na papíře, ale klidně také na dřevěné destičce. Samozřejmě svůj výtvor můžete sdílet i pomocí sociálních sítí. Tato kolekce vám dá tipy i na jiné tituly, než jsou Instagram nebo EyeEm. Jako bonus vám pomůže uspořádat vaší galerii fotek a dokáže vás i rozesmát vtipnými videi.

Making Special Moments

 

Aplikace obsažené v kolekci Making Special Moments:

 

print ME

Fotoknihu nebo třeba kalendář ze svých fotografií vytisknete snadno a rychle právě pomocí aplikace print ME. Ne tedy, že byste s její pomocí něco vytiskli, ale své dílo odešlete na servery služby, a tam už se o něho postarají pověřené osoby. Vy pak už jen budete čekat na pošťáka, až vám zazvoní u dveří.

[appstore id=”1039766045″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Quik

Vezměte svá videa a fotografie, přidejte jim vámi oblíbenou hudbu, připište nějaký text a vytvořte poutavé video plné krásných vzpomínek třeba zrovna na vaší letní dovolenou.

[appstore id=”694164275″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Flipagram

I Flipagram dokáže to, co Quik, jen obsahuje i mikrosociální síť, na které mužete své výtvory sdílet a naopak sledovat ty od ostatních uživatelů.

[appstore id=”512727332″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Unfade

Unfade je váš mobilní skener fotek. Máte-li své staré foto album z dětství, které byste rádi digitalizovali, tato aplikace je na to ta pravá.

[appstore id=”1096568238″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Steller

Sociální síť Steller se nesoustředí jen na fotografie, ale můžete v ní sdílet své příběhy poskládané i z videí a textu. K tomu vám poskytne četné tématické rozhraní, aby přesně vystihlo, co jste prožili.

[appstore id=”785128002″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Adobe Spark Video

Vytvořte si video ze svých záznamů skutečně rychle a bez větší námahy. Přidejte svůj komentář i grafické prvky a sdílejte jej se svými přáteli, nebo klidně s celým světem.

[appstore id=”852555131″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

CHOMP by Christoph Niemann

S touto aplikací se skutečně pobavíte. Stačí vyfotografovat své ratolesti, nebo klidně prarodiče a jejich hlavy přidat do vtipných obrázků.

[appstore id=”1061132313″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Woodpost by Fuzel

Aplikace Woodpost, jak její název napovídá, dokáže skrze vzdálenou službu vytisknout vaše fotografie, které do ní nahrajete. To však ne jen tak na ledajaký papír, ale třeba na dřevěnou destičku.

[appstore id=”959840354″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Retype

Vytvářejte plakáty, poutače, pozvánky, novoroční PF a cokoli jiného vás napadne v aplikaci Retype.

[appstore id=”977582894″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

B612

Selfie kdykoli a kdekoli – to je heslo této aplikace, která je nutností pro všechny selfie maniaky.

[appstore id=”904209370″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Animoto

Animoto je další z řady aplikací, která dokáže z vašich fotografií a videozáznamů vytvořit poutavý příběh.

[appstore id=”459248037″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

The Roll

Aplikace od tvůrců sociální sítě EyeEm vám dá jiný pohled na práci s galerií fotografií. Chcete-li o ní vědět více, nahlédněte do letního čísla SuperApple Magazínu.

[appstore id=”1051300668″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

JibJab

Pořiďte si selfie a svou hlavu vložte do opravdu šílených scenériích, které potom jako obrázek pošlete svým přátelům a rodině. Rozhodně tím pobavíte nejen sebe ale hlavně i je.

[appstore id=”875561136″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Fuzel Collage

Jednoduchá aplikace Fuzel Collage vám pomůže vytvořit si ze svých fotografií zajímavé koláže.

[appstore id=”735929423″ store=”CZ” style=”infobox”]