VideoGrade app – lákavý editor videa

Fandíte-li videu a hledáte do sbírky jednoduchý a rychlý nástroj pro editaci, pak by vás mohl zaujmout VideoGrade, který je dočasně v App Store ke stažení ZDARMA. K dispozici máte několik různých variant nastavení, které mají jediný úkol: Zlepšit vaše video a dodat mu ten správný barevný nebo dramatický nádech.

Videosekvenci, kterou jste předtím natočili, jednoduše exportujete z galerie Camera Roll iPhonu nebo iPadu do editoru VideoGrade a pak už je na vás, jaké konkrétní úpravy pomocí několika ikon v menu provedete. V základu vám poslouží celkem 8 různých přednastavených filtrů pro změnu a úpravy jasu, sytosti, kontrastu, teploty barev, odstínu, černobílé, vinětaci a efektu “zotavení”. Zajímavostí je, že některé v úprav mohou být aplikovány na konkrétní zóny v obrazu videa (stíny, střední tóny).

Vámi použitý postup si pochopitelně můžete uložit pro případné další použití na jiná videa. Výsledek uložíte v kvalitě 270 až 720 HD nebo vyšší v závislosti na tom, jaký model iPhonu používáte. Více vám napoví přiložené video, kde si můžete prohlédnout postup editace na iPadu.

A ještě důležitá poznámka na závěr. VideoGrade je univerzální aplikací pro iPhone a iPad, takže stažením získáte app pro obě zařízení. Běžně se tahle novinka prodává za 4,49,- eur. Teď je ke stažení na krátkou dobu zcela ZDARMA. Takže pokud vás zaujala, neváhejte. Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/videograde-color-editor-for/id492488712?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]