Pixel Mixer app – jednoduše úžasný

Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla nebo krása. Pokud tohle platí o některé z fotoaplikací, které se v posledních dnech vyrojily v App Store, potom je to nepochybně Pixel Mixer. Už dlouho mě nezaujala tak čistě, přehledně a nádherně naprogramovaná app pro editaci fotografií, kterou si můžete stáhnout ZDARMA:-) Jistě, co do funkčnosti nejde o nic převratného. Pořád je to jenom a pouze nástroj, který vám umožní upravit vámi vybranou fotografii z galerie Camera Roll v iPhonu nebo iPadu a změnit  ji na jinou pomocí přednastavených efektů a filtrů. Díky modernímu a velmi přehlednému rozhraní a menu je ale Pixel Mixer tak trochu jiný. Pro mě osobně zábavnější.

Pokud se pro tuhle novinku rozhodnete, čeká vás v základu nabídka 30 filtrů, 24 filmových vrstev a 16 různých rámečků. Jistě, někomu se  to může zdát málo, ale věřte, že v tomto případě jde o kvalitu výsledného zkreslení !!! A podotýkám, že tahle app je vážně ZDARMA. A to nikoliv na dobu určitou, ale zdá se, že napořád. Jestli vás tedy po nějakém čase omrzela některá z vašich oblíbených aplikací pro úpravu fotografií pomocí filtrů a efektů, tuhle musíte mít. Rozhodně doporučuji alespoň vyzkoušet, smazat ji z iPhonu můžete přeci kdykoliv:-)

A opět poznámka na závěr. Pixel Mixer je univerzální aplikací, tudíž si s ní můžete vyhrát jak na iPhonu, tak na iPadu. A to je další důvod k tomu, aby ji člověk nenechal bez povšimnutí:-) Viz Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/pix-pixel-mixer/id509144139?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]