Výsledky soutěže #IPCZ_HIPSTAMATIC

Tak, přátelé…Se zpožděním, ale přeci:-) Trochu jsme se nemohli s porotou “potkat”. Každopádně jsme se zase našli a přinášíme vám výsledky našeho pátého INSTAGRAM projektu, který měl uzávěrku v úterý odpoledne.  Tentokrát jsme mu přidělili zcela záměrně hashtag  #ipcz_hipstamatic, aby se mohli “vydovádět” hlavně ti z vás, kteří znají a používají kultovní fotoaplikaci Hipstamatic. Jak se ukázalo, celkem jsme “trefili téma”, protože kolem téhle app se začínají dít velmi zajímavé věci. Viz včerejší článek ZDE o přípravě nové sociální sítě OGGL, kterou má na svědomí právě vývojářské studio Hipstamatic:-) Osobně se na tenhle projekt velice těším !

Ale zpátky k výsledkům. Téma bylo volné a přestože fotografie měly vzniknout aplikací Hipstamatic, přihmouřili jsme oko a hodnotili i ty snímky, které posléze někteří z vás editovali v dalších aplikacích, například Tangled FX. Poznat je to třeba u obrázku anděla, který se dostal i do editorského výběru. Ostatně, proč ne. Kreativitě se meze nekladou:-) A tady je  náš konečný verdikt:

1. místo: @ivana52

ivana52

2. místo: @majklb

majklb

3. místo: @jerricku

jerricku

Všem vám velice děkujeme za účast ! Máme radost, že tu existuje parta nadšenců, kteří se každý týden i v dnešní hektické době snaží vytvořit aktuální kolekci iPhone fotografií na dané téma. V tomto experimentování a zábavě, která se pro některé z nás stala koníčkem, ale i vášní, budeme určitě pokračovat:-) V tuto chvíli ale na nějaký čas zastavíme vyhlašování Instagram projektů (soutěží). Netvrdím, že se k nim časem nevrátíme v trochu jiné podobě, nicméně nyní se pokusíme spíš dokončit jedno malé překvapení, na kterém usilovně pracujeme. Pokud vše dobře dopadne, třeba v budoucnu ani Instagram nebudeme potřebovat. Více vám zatím neprozradím. Gratulujeme oceněným a díky všem vaši přízeň !

A ještě editorský výběr blogu iPhonefoto.cz:

arny_cz

@arny_cz

hyncous

@hyncous

rio_69

@rio_69

ricib

@ricib

nemp

@nemp