Camera Plus: Po update je krásnější a přináší nové funkce

Nenápadný, ale zásadní update dostala jedna z předních fotoaplikací pro fotografování iPhonem s názvem Camera Plus. Nyní má zcela nový design a tvůrci ji přepracovali v souladu s aktuální verzí operačního systému iOS7.

Vývojáři se inspirovali minimalistickým vzhledem aktuální verze fotoaparátu od Apple s tím, že v Camera Plus najdete výrazně více funkcí pro pořizování snímků, ale hlavně editaci. Zapomenout nesmíme také na video, protože i tuhle funkci app nabízí. Zásadní novinkou je možnost přímého ovlivnění “ohniska” vzdálenosti, respektive zaostření a rozostření scény v popředí, uprostřed a v pozadí fotografované scény.

Camera Plus app foto 1

Zaostřením a podržením prstu na displeji můžete nastavení také “uzamknout”, tudíž nedojde k žádným posunům například při změně kompozice. Nechybí ani řada jiných vylepšených nebo nových funkcí. Například Timer (odpočítávání 5 vteřin do cvaknutí spouště) nebo Burst (pro vytvoření 3 až 10 snímků v sekvenci za sebou). Nastavit lze i “nekonečno”.  Příjemná je i možnost zvolit stabilizaci obrazu a nebo používat Big Button, který dovoluje tvůrci fotografovat nikoliv zmáčknutím vyznačeného tlačítka spouště, ale ťuknutím na jakékoliv místo na displeji, čímž scénu vyfotíte. K dalším novinkám patří i možnost volby záznamu kvality snímků a sice ve zjednodušeném označení L (Large) M (médium) a S (small). K dispozici je i série standardních funkcí, například výběr či vypnutí blesku a nebo mřížka pro lepší kompozici.

Camera Plus app foto 2

Fantastický je posuvník LUMY, kterým v reálném čase korigujete zesvětlení či ztmavení právě fotografované nebo natáčené scény. Zkrátka, tohle se chlapcům z týmu Global Delight Technologies, kteří mají na svém kontě například velmi vydařené aplikace Camera Plus PRO nebo Game Your VIDEO, povedlo. Více se o nové verzi Camera Plus můžete dočít ZDE.

[appstore id=”330803072″ store=”CZ” style=”infobox”]