Zasmějte se s grafickými aplikacemi z App Store

aplikace

Podzim je značně ponurým ročním obdobím. Nenechte na sebe padnout depku a zasmějte se s kolekcí grafických foto a video aplikací Have a Laugh z App Store.

aplikace

 

Výběr aplikací z kolekce „Have a Laugh“ v App Store:

 

MSQRD

Titul MSQRD aplikuje na vaši tvář v reálném čase některý z roztodivných efektů – udělá z vás králíka, kosmonauta, elfa, orka, nebo klidně i smrtku a mnoho dalšího. Titul také dostává četné tematické aktualizace, takže na Halloweena budete mít místo hlavy dýni a na Vánoce se stanete Santa Clausem.

[appstore id=“1065249424″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

SplitMoji

Vystřihněte z fotografie svoji tvář a nalepte ji na vypracované tělo nějakého kulturisty, nebo klidně i lepé děvy. Aplikace obsahuje nejen statické obrázky ale i množství animovaných GIFů.

[appstore id=“1135638235″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Boomerang from Instagram

Bumerang je jednoduchý dřevěný nástroj užívaný k různým účelům, jež je prvotně spojován s původními obyvateli Austrálie. Také to je ale aplikace na tvorbu opakujícího se GIFu, která pochází od tvůrců Instagramu. Na iPhonefotu si můžete přečíst i recenzi titulu.

[appstore id=“1041596399″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

JibJab

JibJab je aplikace, která funguje velice podobným způsobem jako SplitMoji jen s tím rozdílem, že k tomu všemu poskytuje množství tematických pohlednic.

[appstore id=“875561136″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Swapped

Vyměňte svou tvář na fotografii s tou svých kamarádů. Budete překvapeni, co za šílenosti tím může vzniknout.

[appstore id=“1142961848″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

GIPHY CAM

Zaznamenejte neobvyklé GIF animace s titulem GIPHY CAM. V prvním kroku záznam pořídíte, ve druhém mu aplikujete speciální filtry nebo efekty a ve třetím už ho jen uložíte a sdílíte.

[appstore id=“1017480918″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Epicgram

Epicgram udělá vaše videa ještě více epická. Nebo alespoň se o to pokusí. Vaše záznamy totiž můžete v aplikaci sestříhat a vložit k nim některou volně dostupnou klasickou hudbu – Mozarta, Bacha, Vivaldiho atd.

[appstore id=“1093739747″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Snapchat

Snapchat je populární sociální síť, která právě zažívá svůj největší rozmach. Mnohým přijde natolik složitá a nepřehledná, že po chvíli zkoušení ji opustí. Ostatní na ní ale nedají dopustit. Do jaké skupiny patříte vy? Napište nám do komentářů pod článek.

[appstore id=“447188370″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Mixatron

Mixatron je aplikace, která umí remixovat vaše video záznamy do velice zábavných klipů. Můžou za to různorodé efekty, které tento titul na vaše video jednoduše aplikuje.

[appstore id=“1104484499″ store=“CZ“ style=“infobox“]

 

Funimate

I Funimate se soustředí hlavně na video. Umí mu přidat spoustu efektů a filtrů s tím, že výsledek můžete sdílet přímo na integrovanou mikrosociální síť.

[appstore id=“844570015″ store=“CZ“ style=“infobox“]