Zasmějte se s grafickými aplikacemi z App Store

aplikace


Podzim je značně ponurým ročním obdobím. Nenechte na sebe padnout depku a zasmějte se s kolekcí grafických foto a video aplikací Have a Laugh z App Store.

aplikace

 

Výběr aplikací z kolekce „Have a Laugh“ v App Store:

 

MSQRD

Titul MSQRD aplikuje na vaši tvář v reálném čase některý z roztodivných efektů – udělá z vás králíka, kosmonauta, elfa, orka, nebo klidně i smrtku a mnoho dalšího. Titul také dostává četné tematické aktualizace, takže na Halloweena budete mít místo hlavy dýni a na Vánoce se stanete Santa Clausem.

icon
MSQRD — Live Filters & Face Swap for Video Selfies (621 ratings) Masquerade Technologies, Inc Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

SplitMoji

Vystřihněte z fotografie svoji tvář a nalepte ji na vypracované tělo nějakého kulturisty, nebo klidně i lepé děvy. Aplikace obsahuje nejen statické obrázky ale i množství animovaných GIFů.

icon
SplitMoji ( ratings) ScStan LLC Utilities, Entertainment 25 CZK Stáhnout aplikaci

 

Boomerang from Instagram

Bumerang je jednoduchý dřevěný nástroj užívaný k různým účelům, jež je prvotně spojován s původními obyvateli Austrálie. Také to je ale aplikace na tvorbu opakujícího se GIFu, která pochází od tvůrců Instagramu. Na iPhonefotu si můžete přečíst i recenzi titulu.

icon
Boomerang from Instagram (95 ratings) Instagram, Inc. Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

JibJab

JibJab je aplikace, která funguje velice podobným způsobem jako SplitMoji jen s tím rozdílem, že k tomu všemu poskytuje množství tematických pohlednic.

icon
JibJab (1533 ratings) JibJab Catapult CA LLC Entertainment, Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Swapped

Vyměňte svou tvář na fotografii s tou svých kamarádů. Budete překvapeni, co za šílenosti tím může vzniknout.

icon
Swapped - face swap with friends and celebrities ( ratings) Rinat Khanov Entertainment, Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

 

GIPHY CAM

Zaznamenejte neobvyklé GIF animace s titulem GIPHY CAM. V prvním kroku záznam pořídíte, ve druhém mu aplikujete speciální filtry nebo efekty a ve třetím už ho jen uložíte a sdílíte.

icon
GIPHY Cam. The GIF Creator (152 ratings) Giphy, Inc. Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Epicgram

Epicgram udělá vaše videa ještě více epická. Nebo alespoň se o to pokusí. Vaše záznamy totiž můžete v aplikaci sestříhat a vložit k nim některou volně dostupnou klasickou hudbu – Mozarta, Bacha, Vivaldiho atd.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Snapchat

Snapchat je populární sociální síť, která právě zažívá svůj největší rozmach. Mnohým přijde natolik složitá a nepřehledná, že po chvíli zkoušení ji opustí. Ostatní na ní ale nedají dopustit. Do jaké skupiny patříte vy? Napište nám do komentářů pod článek.

icon
Snapchat (1726 ratings) Snap, Inc. Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Mixatron

Mixatron je aplikace, která umí remixovat vaše video záznamy do velice zábavných klipů. Můžou za to různorodé efekty, které tento titul na vaše video jednoduše aplikuje.

icon
Mixatron by Funny Or Die - Remix Your Videos With Video Filters ( ratings) Funny Or Die, Inc. Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Funimate

I Funimate se soustředí hlavně na video. Umí mu přidat spoustu efektů a filtrů s tím, že výsledek můžete sdílet přímo na integrovanou mikrosociální síť.

icon
Funimate Video Musical Editor (1095 ratings) Avcr, Inc. Photo & Video, Entertainment Zdarma Stáhnout aplikaci