10 nejlepších fotoeditačních aplikací pro iOS

10 nejlepších fotoeditačních aplikací pro iOS


Možnost editovat fotografii hned po pořízení je největší zbraní mobilní fotografie. Přinášíme vám 10 nejlepších editačních aplikací, které dovedou s vaší fotografií přímo divy.

Snapseed

Populární editační nástroj. Skvěle funguje i na větším iPadu. Díky aplikaci provedete základní úpravy fotografie, lze aplikovat i filtry. Většinou si vystačíte pouze s touto aplikací a nemusíte přepínat do jiné. Navíc je její ovládání velice intuitivní a po chvilce cviku upravíte fotografii během pár minut.

icon
Snapseed (343 ratings) Google LLC Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

VSCO

Elegantní aplikace, kterou využijete hlavně na nejrůznější filtry. Ty můžete dále nakupovat, prvotní stažení aplikace je ale zdarma. Také se lze podívat na fotografie ostatních, VSCO slouží i jako sociální síť.

icon
VSCO: Photo & Video Editor (301 ratings) Visual Supply Company Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

Filterstorm Neue

Zajímavá a méně známá aplikace, která dovoluje pokročilejší úpravy fotografie. Spousta nástrojů byla převzata z desktopových aplikací a tak lze upravit například křivky, používat klonovací razítko nebo upravovat úrovně.

icon
Filterstorm Neue ( ratings) Tai Shimizu Photo & Video 99 CZK Stáhnout aplikaci

Enlight

Univerzální aplikace. Navíc dovoluje více kreativních a uměleckých úprav jako je přidání textu, kreslící nástroje a nebo fotomontáže. Také je navržena pro použití s iPadem.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

Mextures

Skvělá aplikace pro práci s barevnými filtry. Ty dovoluje aplikovat v nejrůznějších vrstvách a tzv. formulích. Na filtrech se podílejí i profesionální fotografové, kteří nabízejí svoje vytvořené formule k nákupu.

icon
Mextures (19 ratings) MEREK DAVIS COM, LLC Photo & Video 49 CZK Stáhnout aplikaci

TouchRetouch

Potřebujete z fotografie odstranit nějaký objekt? Zkuste TouchRetouch. Jednoduchým způsobem tak odeberete rušivé elementy z výsledné fotky. Také odstraňuje nežádoucí odlesky.

icon
TouchRetouch (104 ratings) ADVA Soft GmbH Photo & Video, Utilities 49 CZK Stáhnout aplikaci

SKRWT

Perfektní aplikace na narovnávání, deformaci a ořez fotografií. Umožňuje přesnější nastavení než třeba univerzálnější Snapseed. Pokud často fotografujete architekturu a potřebujete přesně linie, vyzkoušejte.

icon
SKRWT (8 ratings) Mathaeus Jagielski Photo & Video 49 CZK Stáhnout aplikaci

AfterFocus

Mobilní fotografie nedovoluje tak malou hloubku ostrosti, jako zrcadlovka. V AfterFocus můžete rozmazat pozadí a nechat ostré popředí velmi přesně. Nejpokročilejší aplikace v tomto oboru.

icon
AfterFocus ( ratings) MotionOne.co.Ltd Photo & Video, Entertainment 25 CZK Stáhnout aplikaci

Lens Distortions

Název aplikace nevystihuje přesně její silné stránky. Ty jsou především v možnosti přidání atmosféry. Déšť, sníh, mlha a další rozmary počasí jednoduše do fotky vložíte. Také můžete pracovat s množstvím světelných efektů.

icon
Lens Distortions® (8 ratings) Lens Distortions, LLC Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

Superimpose

Dovoluje překrývání jedná fotografie s druhou, vytváření dvojexpozic, nahrazení části fotografie jinou nebo maskování. Nabízí jednoduché ovládání a velcí kreativci si s ní určitě vyhrají.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

Zdroj: iPhonePhotographySchool.com