Abstract Me app – abstraktní obrazy

Pokud fandíte vedle “klasické” iPhone fotografie také abstraktní tvorbě, potom vám nemůže ve sbírce chybět jedna z nežádanějších app s názvem Abstract Me, která slouží právě pro tento typ kreativních úprav. Její tvůrci vsadili na sbírku 214 přednastavených pozadí, která se pomocí algoritmu zobrazí pod vaším vybraným snímkem z galerie Camera Roll. Součástí app je i fotoaparát, ale většinou budete vybírat fotky spíše ze své banky. Po zobrazení základního displeje si musíte vybrat jeden ze dvou typů podkladů. Pochopitelně ho vzápětí můžete jakkoliv libovolně měnit, ale také doplňovat a barevně posouvat. Předem připravené šablony přinášejí uživateli obrovské možnosti a střídání stovek variací.

Editovat můžete také intenzitu barev a transparentost. Při prvních pokusech vás může Abstract Me zklamat, ale jakmile se jí “dostanete pod kůži”, zjistíte, jak velkou škálu možností získáte.

Nemá cenu nic dále popisovat. Tohle zkrátka musíte vyzkoušet !!! Osobně jsem si nenápadnou app zamiloval a za základní cenu 0,89,- eur ji můžu rozhodně jenom doporučit !!!

Ukázky několika narychlo vytvořených abstraktních “obrazů” :

Viz Odkaz na App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/abstract-me/id454428218?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]