Aktualizace zásadních fotoaplikací (12. a 13. týden 2015)Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store ve 12. a 13. týdnu roku 2015?

Mextures

Pomalu jsem začal podezírat vývojáře @merekdavis že se na své dítko vybodl. Avšak chyba lávky. Nyní totiž přichází opravdu veliká aktualizace, která tento můj velice oblíbený počin posouvá opět o něco dále. Optimalizaci displejů iPhone 6 a iPhone 6 Plus jsme se tedy zatím nedočkali – na tom se prý dále usilovně pracuje, ale dočkali jsme se rozšíření o další textury a formule.

Některé jsou zdarma, některé je nutno dokoupit za cenu 0,99 €. A jak to tak bývá, některé jsou kýčovité, některé jsou dobré a některé dokonce skvělé. Tak či onak, pro fanoušky této aplikace je investice do rozšíření jasnou volbou.

 

icon
Mextures (19 ratings) MEREK DAVIS COM, LLC Photo & Video 49 CZK Stáhnout aplikaci

 

Darkroom – Photo Editor

V této neprávem opomíjené aplikaci přibyla možnost přiblížení snímku standardními gesty systému iOS. Nově je také možnost jej oříznout do formátů 16:9 a opačně 9:16. Dále bylo vylepšeno ovládání, kdy dlouhým podržením prstu na některé z funkci vyvolá jinou její reakci pro vaši přesnější editaci snímku.

Darkroom

 

icon
Darkroom – Photo Editor (63 ratings) Bergen Co. Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Další aktualizované aplikace:

 

Faded – V této aplikaci zaměřené hlavně na filtry přibyla nová sada s názvem Seattle. Dostupná je zdarma.

faded

 

Camu – I v tomto oblíbeném titulu (recenze aplikace Camu) přibyl nový filtr. Nese jméno Orton.

Camu

Konstruktér CNG čerpací stanice pro plnění osobních automobilů ve společnosti MOTOR JIKOV Group. Šéfredaktor internetového Apple magazínu Appliště.cz.