Aktualizace zásadních fotoaplikací (12. a 13. týden 2015)

Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store ve 12. a 13. týdnu roku 2015?

Mextures

Pomalu jsem začal podezírat vývojáře @merekdavis že se na své dítko vybodl. Avšak chyba lávky. Nyní totiž přichází opravdu veliká aktualizace, která tento můj velice oblíbený počin posouvá opět o něco dále. Optimalizaci displejů iPhone 6 a iPhone 6 Plus jsme se tedy zatím nedočkali – na tom se prý dále usilovně pracuje, ale dočkali jsme se rozšíření o další textury a formule.

Některé jsou zdarma, některé je nutno dokoupit za cenu 0,99 €. A jak to tak bývá, některé jsou kýčovité, některé jsou dobré a některé dokonce skvělé. Tak či onak, pro fanoušky této aplikace je investice do rozšíření jasnou volbou.

 

[appstore id=”650415564″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Darkroom – Photo Editor

V této neprávem opomíjené aplikaci přibyla možnost přiblížení snímku standardními gesty systému iOS. Nově je také možnost jej oříznout do formátů 16:9 a opačně 9:16. Dále bylo vylepšeno ovládání, kdy dlouhým podržením prstu na některé z funkci vyvolá jinou její reakci pro vaši přesnější editaci snímku.

Darkroom

 

[appstore id=”953286746″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Další aktualizované aplikace:

 

Faded – V této aplikaci zaměřené hlavně na filtry přibyla nová sada s názvem Seattle. Dostupná je zdarma.

faded

 

Camu – I v tomto oblíbeném titulu (recenze aplikace Camu) přibyl nový filtr. Nese jméno Orton.

Camu