Aktualizace zásadních fotoaplikací (40. týden)Aktualizace kvůli iOS 8 už pomalu pomíjejí, pořád se však najdou nějaké tituly, které rozhodně stojí v tomto týdenní přehledu zmínit. Aktualizace různých aplikací samozřejmě přibývají každým dnem. Následující přehled tak můžete očekávat opět za týden.

Fragment

S nejzajímavější aktualizací uplynulého týdne přišli jednoznačně vývojáři oblíbené aplikace Fragment. Jedná se o trojici balíčků s názvy Tribal, Mirage a Bloom. Každý z nich obsahuje 12 nových obrazců, kterými můžete vyšperkovat své fotografie. Každá legrace ovšem něco stojí a je tomu tak i v tomto případě.

 

Balíčky lze nakupovat buď jednotlivě za 0,89 €, nebo všechny tři najednou za cenu 1,79 €. Jasnou volbou je kompletní sada, kterou vřele doporučujeme. Titul je navíc pro tento týden přímo Applem vyhlášen jako „Aplikace týdne“, takže se stažením neotálejte, protože je zdarma. Cenovka je jinak na částce 1,79 €.

icon
Fragment - Prismatic Photo Effects (12 ratings) Pixite Inc. Photo & Video, Entertainment 129 CZK Stáhnout aplikaci

 

Moldiv – Collage Photo Editor

Příznivce koláží určitě potěší další vylepšení velmi vydařené aplikace Moldiv – Collage Photo Editor. Vylepšit si ji můžete hned osmi novými zajímavými fonty, pro tvorbu textů ve vašich fotografiích. Dobrou zprávou je, že nové druhy písma pořídíte zcela zdarma.

font candy

 

icon
MOLDIV - Photo Editor, Collage (1847 ratings) JellyBus Inc. Photo & Video Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Font Candy + Typography Photo Editor

A pokud si rádi hrajete s textem ve svých fotografiích, máme pro vás ještě jeden tip. Aktualizací prošla také aplikace Font Candy + Typography Photo Editor. I v tomto případě přidali vývojáři tři nové druhy písma a opět je vše zdarma.

moldiv

 

icon
Font Candy: Cool Photo Editor (78 ratings) Easy Tiger Apps, LLC. Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Spark Camera

Tato oblíbená aplikace na tvorbu krátkých videí umožnila svým uživatelům pohrát si při natáčení záznamu s ostrostí snímku, respektive máte nyní možnost ostřit manuálně. Nově své výtvory můžete sdílet do tzv. Spark Festivalu – jakési sociální sítě této aplikace.

 

Co to přinese zatím úplně známo není, protože titul mi nabízí pouhé dvě videa nějakých tvůrců, bez jakékoli bližší interaktivity. Svůj záznam můžete také po aktualizaci systému na iOS 8 přes nově přidanou ikonu podobnou Air Dropu přímo sdílet, kam se vám zlíbí.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci