Aktualizace zásadních fotoaplikací (8. a 9. týden 2015)

Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store v 8. a 9. týdnu roku 2015?

Diana Photo

Tato oblíbená aplikace na dvojí expozici dostala tři nové filtry – Bonfire, Candle light a Rusty. Pokud si o titulu chcete přečíst více, tak v SuperApple Magazínu Leden – únor 2015 proběhl mezi ní a aplikacemi Exbel a dubble souboj o nejlepší aplikaci právě na dvojí expozici.

 

[appstore id=”694075857″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Huntgram

První aktualizace této aplikace vyhledávající ty nejlepší uživatele na sociální síti Instagram přináší kýžené optimalizování pro displeje nových iPhonů 6 a 6 Plus. Vyjma toho lze nově komentovat a „lajkovat“ snímky v newsfeedu, byly předělány notifikace a přibylo vyhledávání. Více o aplikaci si můžete přečíst v samostatné recenzi tohoto titulu. A gratulace našemu redaktorovi Matějovi, který se stal doporučeným uživatelem pro Českou republiku.

 

 

[appstore id=”855185754″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

ProCam 2

Přibyla možnost snímání videozáznamu o šedesáti snímcích za sekundu při 1080p. Majitelé iPhone 6 a 6 Plus naleznou tuto volbu v SET menu, ostatní mají smůlu. Také přibyla možnost uložit si jednotlivé filtry jako oblíbené, stačí je označit symbolem hvězdy.

[appstore id=”730712409″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Flipagram

Předešlá aktualizace této aplikace pro tvorbu videí z vašich fotografií jí přidala sociální prvky po vzoru Instagramu. Nová aktualizace vylepšuje práci s komentáři a hlavně i notifikacemi, aby vám neunikl žádný like a komentář. Osobně v celém přetvoření titulu v sociální síť nevidím žádný přínos, protože se jedná o do puntíku obšlehnutý Instagram bez jakékoli invence.

 

Flipagram

[appstore id=”512727332″ store=”CZ” style=”infobox”]