Apple přidal další 4 videa do jeho série jak správně fotit iPhonem 7

iPhone 7

Apple nedávno publikoval sérii šestnácti videí, které se zabývají výukou fotografování za pomoci iPhonu 7. Nyní k nim přidává ještě čtyři další.

Na webu Applu tak nyní můžete shlédnout už na 20 krátkých klipů, které vám pomohou pořizovat s vaším iPhonem 7 a 7 Plus lepší fotografie. Nová videa vás naučí převést snímek na černobílý, používat při snímání scény přiblížení, fotografovat horizont a to, jak fotografovat a nerušit při tom své okolí (vyjma japonských uživatelů).

Videa mají stejný styl, jaký zavedla už ta předchozí. Formou několika kroků vás provedou danou problematikou, a i když trvají cca 30 sekund, je v nich vše vysvětleno jasně a jednoduše. Apple jeho nové klipy zahrnul mezi ty předchozí, takže pokud chcete kouknout jen na ně, musíte je mezi zbytkem seznamu hledat. Všechna videa najdete na webu společnosti, zároveň je ale Apple začal uploadovat i na kanál YouTube. Tam je jich dostupných už 13.

Díky videím určitě získáte další dovednosti. Pokud by vám to ale nestačilo, určitě se zaregistrujte na náš workshop iPhone fotografie. Ten trvá kolem 4 hodin a po jeho skončení dostanete 150stránkový digitální booklet. O mobilním focení se tak dozvíte opravdu naprosto vše.

Zdroj: AppleInsider.com

Tags from the story
, , , , ,