Instagram testuje funkci skrývání/archivování příspěvků

Instagram


Po řadě nepříliš přínosných aktualizacích aplikace Instagram přijde taková, která se opravdu hodí. Za nedlouho totiž budete moci skrývat své příspěvky.

Také si mažete staré příspěvky na Instagramu, kterých je vám sice líto, ale co se fotografických dovedností týče, jste už někde jinde a nechcete, aby se tyto nadále zobrazovaly ostatním? Instagram brzy přijde s novinkou, která vám je umožní skrýt, aniž byste se jich museli nadobro zbavovat. Někteří uživatelé již mají dokonce možnost tuto funkci vyzkoušet.

 

Hra na schovávanou

Uživatelům s přístupem k této funkci, se po rozkliknutí symbolu třech teček u daného příspěvku zobrazí možnost jeho archivace. Když tak učiní, skryjí příspěvek ze své profilové stránky, čímž je pro všechny neviditelný. Když jej však chtějí opětovně vidět, nebo jej na svou zeď vrátit, mohou. Stačí jít do nabídky hodin v pravém horním rohu při zobrazení záložky profilu.

příspěvky archivace

Kdy bude tato novinka zpřístupněna všem uživatelům, se zatím neví. Dá se ale předpokládat, že se tak stane během několika málo měsíců. Po různých aktualizacích Instagramu, které nepřinášely příliš hodnotné novinky, tuto funkci ocení rozhodně většina.

icon
Instagram (168885 ratings) Instagram, Inc. Photo & Video, Social Networking Zdarma Stáhnout aplikaci

Zdroj: dpreview.com