Instagram přidal podporu ukládání živých přenosů

Instagram

Obrázková sociální síť Instagram vydala novou aktualizaci její aplikace pro iOS i Android, která umožňuje ukládání živých videí do paměti zařízení.

Živý přenos videa je dnes standardní funkcí aplikací. Facebook, Twitter nebo YouTube využívají této novinky už delší dobu a nedávno jej představil i Instagram. Aktualizace aplikace na verzi 10.13 přichází nedlouho po té, která přidala nové nálepky do vašich příběhů. Tato se tedy orientuje trochu jiným směrem.

aktualizace

 

Uložení až po skončení

Pokud vysíláte živá videa, do teď jste si je nemohli uložit do vašeho zařízení. S novou aktualizací, po ukončení samotného vysílání, již tak učinit můžete, čímž jej lze opětovně jednoduše přehrát. Po ukončení vysílání tak stačí v pravém horním rohu kliknout na nabídku Save, záznam se následně uloží do vašich Fotek. Uloží se však jen ten, informace o komentářích, To se mi líbí nebo počtu sledujících se do videa neotisknou.

aktualizace

Vývojáři se nechali slyšet, že další aktualizace aplikace budou následovat, a že se zaměří i na jiné funkce aplikace. Co byste na Instagramu vylepšili vy? My bychom konečně chtěli rozlišení aplikace i pro displeje tabletů iPad, abychom nemuseli používat webové prostředí nebo aplikací třetích stran.

aktualizace

 

[appstore id=“389801252″ store=“CZ“ style=“infobox“]

Zdroj: 9to5mac.com, Instagram blog

Tags from the story
, , , ,