Foťte svým stylem s aplikacemi z App Store

app store


Máte svůj specifický fotografický styl? Že ne? Třeba vám ho pomohou najít tyto aplikace z kolekce Shoot Your Style z App Store.

enlight

 

Seznam aplikací a her z kolekce „Shoot Your Style“ z App Store:

 

Enlight

Elight je pokročilý editační nástroj pro vaše fotografie, který umí i další zajímavé kousky, za pomoci nichž je výsledkem i něco jiného než jen fotografie (malba, skica atd.). Daní za množství funkcí je ale počáteční nepřehlednost titulu.

icon
Enlight (370 ratings) Lightricks Ltd. Photo & Video, Lifestyle 99 CZK Stáhnout aplikaci

 

Photo Editor by Aviary

V této aplikaci můžete využít profesionálně navržené filtry, které zjednodušují úpravy a odstraňují různé skvrny na snímku.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

VSCO

Pokud si nainstalujete aplikaci VSCO, rozhodně s ní nešlápnete vedle, jen musíte překousnout počáteční složitost titulu. Je to proto, že se snaží být všestrannou aplikací, a tak nabízí možnost pořízení snímku, jeho editaci i sdílení na interní mikrosociální síť.

icon
VSCO (185 ratings) Visual Supply Company Photo & Video, Lifestyle Zdarma Stáhnout aplikaci

 

Afterlight

Tahle nenápadná aplikace od vývojářského dua Simon Filip & Sangmook Lee může na první dojem vypadat jako řada ostatních titulů. Díky výtečné práci Simona, který vytvořil 27 unikátních filtrů, Sangmookova programátorského umění, a faktu, že při navrhování tvůrci spolupracovali se světovými iPhone fotografy, ji posouvá mimo kategorii „jedna z mnoha“. A může za to především funkce editace vlastních filtrů.

icon
( ratings) Stáhnout aplikaci

 

Relook

Aplikace pro všechny, kteří fotí portréty a chtějí retušovat nějakou tu nedokonalost na tváři. Velice podobným titulem je třeba aplikace Facetune, na kterou vyšla recenze z per redaktorů iPhonefoto v SuperApple Magazínu Březen – duben 2016.

icon
Relook ( ratings) Sumoing Ltd Photo & Video, Productivity 99 CZK Stáhnout aplikaci

 

Hootsuite

Aplikace Hootsuite není fotografická aplikace, nicméně se vám rozhodně hodí, pokud sdílíte své snímky na sociálních sítí. V tomto titulu si totiž příspěvek nejdříve napíšete, pak přiložíte fotografii, kouknete na náhled, naplánujete jej a o víc se nestaráte. Aplikace vám dokonce umí ukázat i přehledy lajků a komentářů u daného příspěvku.

icon
Hootsuite - Social Media Tools (68 ratings) Hootsuite Media Inc. Social Networking, Business Zdarma Stáhnout aplikaci

Konstruktér CNG čerpací stanice pro plnění osobních automobilů ve společnosti MOTOR JIKOV Group. Šéfredaktor internetového Apple magazínu Appliště.cz.