Foťte svým stylem s aplikacemi z App Store

app store

Máte svůj specifický fotografický styl? Že ne? Třeba vám ho pomohou najít tyto aplikace z kolekce Shoot Your Style z App Store.

enlight

 

Seznam aplikací a her z kolekce „Shoot Your Style“ z App Store:

 

Enlight

Elight je pokročilý editační nástroj pro vaše fotografie, který umí i další zajímavé kousky, za pomoci nichž je výsledkem i něco jiného než jen fotografie (malba, skica atd.). Daní za množství funkcí je ale počáteční nepřehlednost titulu.

[appstore id=”930026670″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Photo Editor by Aviary

V této aplikaci můžete využít profesionálně navržené filtry, které zjednodušují úpravy a odstraňují různé skvrny na snímku.

[appstore id=”527445936″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

VSCO

Pokud si nainstalujete aplikaci VSCO, rozhodně s ní nešlápnete vedle, jen musíte překousnout počáteční složitost titulu. Je to proto, že se snaží být všestrannou aplikací, a tak nabízí možnost pořízení snímku, jeho editaci i sdílení na interní mikrosociální síť.

[appstore id=”588013838″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Afterlight

Tahle nenápadná aplikace od vývojářského dua Simon Filip & Sangmook Lee může na první dojem vypadat jako řada ostatních titulů. Díky výtečné práci Simona, který vytvořil 27 unikátních filtrů, Sangmookova programátorského umění, a faktu, že při navrhování tvůrci spolupracovali se světovými iPhone fotografy, ji posouvá mimo kategorii „jedna z mnoha“. A může za to především funkce editace vlastních filtrů.

[appstore id=”573116090″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Relook

Aplikace pro všechny, kteří fotí portréty a chtějí retušovat nějakou tu nedokonalost na tváři. Velice podobným titulem je třeba aplikace Facetune, na kterou vyšla recenze z per redaktorů iPhonefoto v SuperApple Magazínu Březen – duben 2016.

[appstore id=”990928352″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Hootsuite

Aplikace Hootsuite není fotografická aplikace, nicméně se vám rozhodně hodí, pokud sdílíte své snímky na sociálních sítí. V tomto titulu si totiž příspěvek nejdříve napíšete, pak přiložíte fotografii, kouknete na náhled, naplánujete jej a o víc se nestaráte. Aplikace vám dokonce umí ukázat i přehledy lajků a komentářů u daného příspěvku.

[appstore id=”341249709″ store=”CZ” style=”infobox”]