BioLite – vás ohřeje a iPhone nabije

Musím napsat, že jsem s tím blížícím se “koncem světa” snažil v posledních dnech nějak vypořádat. A stále přemýšlel nad tím, jak vlastně přežít nejen tu spoušť, která se na nás údajně chystá, ale případné období po ní:-) Co kdybych přeci jen náhodou skončil mezi “Vyvolenými”, že ano ?:-) A protože někteří moji přátelé v poslední době rýpavě poznamenávají, že ten svůj zatracenej iPhone si jednou vezmu i do hrobu, napadlo mě, že zásadní je být dokonale nachystaný i na tento pátek, kdy se případné riziko o náhlém odchodu z tohoto světa údajně výrazně násobí. Nakonec jsem na to přišel a objevil na doporučení jednoho fajn francouzského blogera příslušenství, které mě od teď nechává zcela v klidu.Jmenuje se BioLite CampStove a dokáže něco, nad čím jsem snad hodinu kroutil hlavou. Ano !!! Takhle věcička vás v nepěkné pustině po konci KONCE SVĚTA dokáže nejen zahřát, ale také se vám bez přístupu k elektrické energii díky USB postarat o dobíjení vašeho milovaného iPhonu.

Klidně vám rozsvítí i lampičku – třeba na čtení, že… A v neposlední řadě pomůže ohřát kus žvance. Konzervy doufám máte všichni už nakoupené ??? Jistě, kritici patrně namítnou, že k dotažení mého plánu do absolutní dokonalosti budu potřebovat ještě palivo. Ano, vycházím z předpokladu, že dříví bude všude dost:-) Ostatně, potvrzuje to i teorii mého redakčního kolegy, fotografa, cestovatele, poustevníka a skoroindiána Standy Krupaře. A sice, že svět zanikne mimo jiné tehdy, až nebude kus polínka do kamen:-)

Takže, pokud milujete své gadgety tak hodně, že si bez nich neumíte představit pobyt v přírodě nebo konec světa, vzhůru do prostředí moderního táboření !!! Teď mě napadá, že když jsem si přes ESHOP tuhle věcičku za necelých 130,- amerických dolarů objednával, nepodíval jsem se, jestli mi stihne dorazit domů včas. No, uvidíme v pátek ! Dřevu, ohřevu, dobíjení a iPhonům ZDAR !!! 🙂