Geló – ochutnávka chystané novinkyTvůrci celkem oblíbené aplikace Bleach Bypass z vývojářské buňky FOTOSYN představili první videoukázky z chystané novinky jménem Geló, která je v závěrečné fázi vývoje a měla by se na trhu a zároveň v App Store objevit začátkem příštího roku. Jak už sám pracovní název aplikace napovídá, měla by uživatelům umět nabídnout netradiční “gelové” filtry, s nimiž půjde pracovat v jemných přechodech.

Ostatně, více vám napoví přiložené video. Těšme se !!! Třeba to bude právě ta pravá app, bez níž se při iPhone fotografii neobejdete:-) Mimochodem,  mám takový pocit, že příští rok nám naservíruje ještě více zajímavých fotoaplikací, než ten letošní:-) Jakmile se Geló objeví na trhu, budu vás o ní neprodleně informovat:-)

icon
AB Classic (1164 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz