Blíží se Fotoexpo ! Festival a veletrh, na kterém určitě nesmíte chybět

Už tuto sobotu 19. října se uskuteční v pražských Holešovicích I. ročníku veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2013, na kterém se můžete těšit na prezentaci fototechniky a tisku, besedy s 18 zajímavými osobnosti fotografie, semináře, workshopy a mnoho dalších lákadel. Přijďte se podívat a podpořit unikátní akci, kde vás čeká spousta inspirace. Navštívit můžete i zkrácený workshop/přednášku fenomén iPhoneography nebo-li iPhone fotografie a její příbuzné žánry, kterou pro vás chystám v roli zástupce magazínu iPhonefoto.cz. Představím vám hvězdy současné světové iPhone fotografie a dám několik tipů a rad: Co, jak a proč vůbec mobilem fotografovat. Začínáme v 11.15 v ateliéru v La Fabrice, kde se jedna z částí festivalu koná. Kompletní program a místa, kde se uskuteční setkání s tvůrci a nebo budou prezentovány různé žánry fotografie, najdete ZDE. Myslím, že každý fanoušek fotografie si v seznamu najde to, co ho nejvíce baví.

Fotoexpo pozvanka

Pro různorodé cílové skupiny z řad návštěvníků veletrhu FOTOEXPO je připraveno i několik soutěží. Vedle slavnostního předávání ocenění za celoživotní přínos v oboru fotografie „ZLATÝ FOTON“, se uskuteční soutěž určená mladým dívkám se zkušenostmi s komerčním či uměleckým fotografováním, charizmatickou tváří a tvůrčím nadáním „MISS FOTOEXPO“. Vystižení tématu, nápaditost, originalita a technické zpracování jsou hlavní kritéria hodnocení soutěže FOTOEXPO MARATON. Konkrétní soutěžní témata snímků budou vyhlášeny na startu FOTOEXPO MARATON, kde se soutěžící seznámí i s dalšími podrobnostmi tohoto pětihodinového soutěžního klání.

Vstupenky na veletrh je možné zakoupit v předprodejní síti Ticketstream nebo před začátkem veletrhu v místě konání. Více informací najdete na stránkách veletrhu FOTOEXPO nebo na Facebooku Fotoexpo Praha. Těším se na vás !

Magazín www.iPhonefoto.cz je oficiálním partnerem FOTOEXPO 2013.