Přijďte na kurz iOS7 s Honzou Březinou

Sérii kurzů o zacházení s novou verzí operačního systému iOS7, přichystal na podzim web iLumio.cz, partner magazínu iPhonefoto.cz. Obsah všech seminářů připravil Honza Březina, certifikovaný trenér Applu (ACT), kterého můžete znát například z populárního videocastu DIGIT s Petrem Márou nebo jako zakladatele projektu Macforum.cz.

“Uvedení sedmé verze iOS přineslo řadu nejen vzhledových novinek, ale i významné přepracování systému jako takového. Rozhodli jsme se proto připravit půldenní intenzivní workshop, při kterém účastníky naučíme nastavit iPhone a iPad tak, aby na 100% využili výkon nového systému i jeho nové bezpečnostní prvky. To vše při zachování či zlepšení výdrže baterie. Pojďte s námi proniknout do tajů iOS7,” láká k účasti na kurzech Honza Březina.

Kurz iOS 7

A na co všechno můžete těšit?

Především na workshop formou praktických ukázek, cvičení a konkrétních tipů. Přehled všech nastavení iOS7 a jeho nové funkce. Čekají vás tři základní tématické bloky. Zvlášť se budete věnovat výkonu a kompatibilitě, bezpečnosti a spotřebě energie. Nebudou chybět tipy na řadu užitečných aplikací, příslušenství apod. Konkrétně se dozvíte spoustu novinek z následujících oblastí:

  • nastavení zabezpečení a využití všech ochranných prvků
  • správné používání AppleID v soukromí i v pracovním prostředí, práce s AppStore, aktualizacemi apod.
  • nastavení uživatelského rozhraní, notifikací a interakce jednotlivých aplikací
  • správy multitaskingu, operací na pozadí, kontrola využívání datových tarifů
  • optimalizace výkonu a spotřeby energie
  • nové ovládací panely, gesta, aplikace a Airdrop
  • práce s emaily, kalendáři, kontakty, úkoly a iCloudem
  • tipy pro rychlejší práci s iPadem a iPhonem

Celý  workshop bude probíhat formou diskuze mezi lektorem a účastníky kurzu. Lektor bude mít iPad připojený k velké obrazovce tak, aby každý pohodlně viděl všechny prezentované postupy a aplikace. Zároveň můžou účastníci pracovat souběžně s lektorem na svých iPadech a iPhonech. Po skončení workshopu bude 30 minutový prostor pro diskuzi a individuální konzultace. Podrobnosti o kurzu, termínech a místu konání se dozvíte ZDE.