Snapchat přidává Deluxe Bitmoji, Instagram se připravuje na plánování příspěvků

Snapchat značně rozšiřuje svou funkci Bitmoji, která nabízí mnohem více přizpůsobení, než kdy dřív. Instagram zase plánuje možnost plánování příspěvků.

Nové Bitmoji dostaly v aplikaci Snapchat přídomek Deluxe a nyní nabízejí stovky detailních úprav. Přibyly nové tóny pleti, účesy, barvy vlasů, tvary obličejů a stejně tak se rozšířilo i portfolio oblečení a příslušenství, jako jsou brýle, čepice atd. Nyní si tak můžete upravit svého animovaného avatara přesně dle vašeho aktuálního vzhledu.

Instagram

S vylepšením přichází i Instagram. Ten konečně vyslyšel nářky všech uživatelů sítě a nově umožňuje plánovat publikaci příspěvků. Abychom ale vaše nadšení trochu mírnili, zatím této funkce mohou využívat pouze byznys účty. Pro normální smrtelníky tato možnost přijde až někdy během roku 2019.

Instagram totiž vylepšil své grafické API pro služby jako Hootsuite nebo Facebook Marketing Partner. Vyjma plánování je možné i vidět všechny příspěvky označující daný účet, stejně jako jednodušší hledání dalších firemních profilů.

Zdroj: 9to5mac.com