Apple oslavuje brazilský karneval reklamou na iPhone X a selfie

Apple uveřejnil další ze série reklam na telefon iPhone X. Tato je natáčená na brazilském karnevalu a v hlavní roli jsou selfie fotografie v režimu Portrét.

iPhone X je jediný iPhone, který dokáže používat portrétový režim i jeho čelní kamerou. Zároveň takové snímky může upravovat v různém studiovém nasvícení. Apple chce na tento fakt patřičně upozornit, a proto také vydal novou reklamu, která se nese v rytmu pestrobarevného karnevalu.

Rio de Janeiro

Světoznámý festival v Riu de Janeiru, při němž městem chodí velké průvody extravagantně oděných tanečníků a tanečnic pohybujících se v rytmu tance samba, se koná každý rok na přelomu únoru a března. Denně jej navštíví okolo dvou milionů lidí. K této blížící se události Apple upravil i hlavní stránku jeho brazilského on-line obchodu.

selfie

Ta odkazuje na microsite, jenž je tvořena zejména selfie fotografiemi upravenými různým studiovým nasvícením. Nachází se zde i návod, jak jej na pořízené portrétové fotografie aplikovat. Apple s novou reklamou na iPhone X, který vyzdvihuje jeho fotografické schopnosti, přišel teprve po čtrnácti dnech od té poslední. Tam byl pro změnu hlavní hvězdou komentář Muhammada Aliho.

Zdroj: 9to5mac.com