iPhone X je mistrem selfie snímků. Jak naznačuje nová reklama

Promo k vlajkové lodi Applu, iPhonu X, jen tak nekončí. Nová reklama se opět točí kolem fotografie, avšak tentokrát té pořizující selfie snímky.

Reklamní spot má opět pouhých 30 vteřin, avšak je v něm řečeno mnohé. O to se postaral svým komentářem, který Apple převzal z jeho „The Greatest“, sám Muhammad Ali. Reklama jako taková pak ukazuje jen množství selfie snímků pořízených telefonem, které jsou dokonale sestřihány do Aliho slov.

 

Face ID

Portrétové fotografie, s použitím editace studiového nasvícení, totiž na iPhonu X zvládá i jeho čelní TrueDepth 3D kamera. Ta díky rozpoznávání obličejů, čímž samotný telefon odemyká k používání, umí rozeznat i vzdálenost objektu od objektivu. Tím tedy může pořizovat portrétové snímky.

S těmi jako první přišel iPhone 7 Plus, který obsahuje duální kameru. S ním, a ani s iPhonem 8 Plus, však softwarovou hloubku ostrosti jeho čelní kamerou nedocílíte. iPhony 7 a 8 pak duální objektiv neobsahují ani na své zadní straně, takže portrétový režim v jejich nativní aplikaci Fotoaparát ani nenabízejí. Jak takové snímky pořízené iPhonem 7 Plus vypadají, se můžete podívat například v naší recenzi.

Zdroj: AppleInsider.com

Tags from the story
, ,