iPhonefoto + MacForum = dává smysl

Počínaje dnešním dnem blog iPhonefoto.cz uzavřel partnertví s nedávno spuštěným webem MacForum.cz a připojil se tak k dalším 13-ti členům, kteří se rozhodli aktivně podporovat komunitu Apple uživatelů v České republice. Co konkrétně to pro čtenáře iPhonefoto.cz znamená ? V první řadě rozšíření aktivit blogu a posílení stávající komunity příznivců iPhone fotografie a produktů společnosti Apple. Považuji tento krok za další šanci, jak více a lépe propagovat náš společný zájem. Chtěl bych touto cestou poděkovat zakladateli MacForum.cz, Honzovi Březinovi, za nabídku, na kterou jsem po velmi krátkém váhání akceptoval.

Od dnešního dne tak mají čtenáři iPhonefoto.cz možnost sledovat prostřednictvím přidaného RSS kanálu aktuální příspěvky v různých kategoriích na MacForum, případně se rychle připojit k vybranému fóru. Zároveň na hlavním panelu iPhonefoto.cz najdete nový odkaz s názvem MACFORUM. Kliknutím na něj se dostanete přímo do speciálně vytvořené sekce o iPhone fotografii, kterou po dohodě s Honzou budu moderovat. Protože jsem o podobném kroku – vytvoření komunitní sekce – uvažoval už před časem, jsem rád, že se nyní tahle možnost naskytla. Propojení s dalšími příznivci a Apple fanoušky pomocí takto koncipovaného webu mi dává smysl. I nadále nicméně bude moji hlavní “hráčskou” platfornou právě místo tady na iPhonefoto.cz. A to i navzdory příslibu externí spolupráce s populárním webem JABLÍČKÁŘ.CZ, kterou jsem před několika dny jeho šéfredaktorovi Liborovi Kubínovi rovněž přislíbil. V tuto chvíli “makám” na prvním článku.

A protože v těchto dnech uplynul právě rok od chvíle, kdy jsem blog iPhonefoto.cz spustil, dovolte mi ještě několik dalších informací o jeho budoucnosti. V první řadě se usilovně pracuje na novém, naprosto originálním designu blogu, který snad přispěje k další podpoře iPhonefoto komunity. Myslím, že je určitě se na co těšit ! Pokud se povede vše tak, jak jsme s autorem redesignu a kamarádem Vojtou v létě vymysleli, bude to další krůček vpřed:-) A hlavně změna k lepšímu pro vás, čtenáře. Zároveň se v dohledné době dočkáte dalších novinek. Ale nechte se překvapit. Buďte v napětí, očekávání, zkrátka, buďte naladěni:-) Těším se na vaše příspěvky, tipy, reakce na nově vytvořeném fóru !!!