iPhonefoto.cz bude mít více autorů

Vážení čtenáři, příznivci iPhone fotografie, mobilní fotografie a videa. Koncem března uplynuly 2 roky, co jsem si k jednomu významnému datu zaregistroval doménu www.iPhonefoto.cz…:-) Po opakovaných pokusech a váháních se nakonec “narodil” český blog o iPhone fotografii, který se naplno rozjel v září 2011:-) V jeho krátké historii jsem si několikrát položil otázku, jestli má vůbec smysl u nás iPhone fotografii propagovat. Dnes, několik měsíců od chvíle, co jsem napsal první článek, už vím, že ano. Až doposud byl blog iPhonefoto.cz platformou jednoho autora, který si dal za cíl, že se pokusí propojit nebo vytvořit “komunitu” lidí, kteří mají stejnou vášeň. Kdo z vás mě zná, ví, že nepatřím (napsáno sportovní terminologií) mezi sólové hráče:-) Také proto jsem se zhruba před měsícem rozhodl, že vyhledám a oslovím ke spolupráci další autory, tvůrce, iPhone fotografy. Pokud občas sledujete Fan Page tohoto blogu na Facebooku, jistě jste v posledních dnech zaznamenali, že se tam objevuje více tipů a příspěvků, pod nimiž jsou podepsáni noví přispěvatelé. Některé z nich jsem tam už “odhalil”, jiným to dlužím.

Proto mi dovolte nyní oficiálně představit nové kolegy-spolupracovníky, kteří projevili zájem se autorsky podílet na budoucí podobě iPhonefoto.cz. Ta se v těchto dnech “vyrábí”. Než definitivně spatří “světlo světa”, bude se na stávající verzi i nadále objevovat výběr nejzajímavějších novinek ve formě krátkých článků, kterých jsem vám sem napsal už bezmála pět set:-) Sledovat nás můžete zároveň i na Facebooku nebo Twitter účtu.

Spolu se mnou se tam objevují: Andrew Proudlove, Matěj Šmucr, Jana Dúbravčíková, Luboš Janci a Alan Homolka. Všechny vás, moji noví kolegové srdečně vítám a moc vám děkuji za to, že jste mi neřekli: “NE”:-)

Příslib mám i od několika dalších tvůrců, s nimiž “vyjednávám”….:-) Pokud byste mezi mini chtěli být i vy, napište mi na: blog@iphonefoto.cz

Vám čtenářům děkuji za dosavadní přízeň a podporu. Za vaše tipy, názory, ohlasy. Za to, že v tom “nejedu sám”:-) A věřím, že nás časem bude víc, k čemuž by měla přispět i nová verze blogu, kde představím naši “novou redakci” detailně:-) Ale nepředbíhejme. Těšte se!