Casetagram – navrhni si iPhone kryt

Followgram,  Webstagram, Statigram, Instagramers, Instagrid a teď ke všemu Casetagram. Přijde vám, že jsem se pomátnul? Neděste se, ještě ne. Tahle hříčka slov se točí kolem legendární fotoaplikace INSTAGRAM. Jedné z nejpopulárnějších app pro sdílení fotografií. A aby toho nebylo málo,  tahle početná INSTA nebo chcete-li GRAM rodina se  stále rozrůstá a kyne:-)

Aby ne, iPhone fotografové sdílení snímků zmožňují a INSTAGRAM obzvlášť. A nejen to. Poměrně aktivně se totiž tvůrci svých profilů a fotek zapojují i do všeho, co se kolem téhle kultovní značky jen šustne. Duchovní otcové projektu Kevin Systrom a Mike Krieger musejí mít z fanoušků upřímnou radost. Ale zpátky ke CASETAGRAMU. Jak už sám název napovídá, tentokrát se uživatelé Instagramu vrhnuli  na kreativní návrhy originálních krytů pro iPhone. Stačila k tomu jednoduchá návrhářská šablona pro web a „Instaepidemie“ je na světě. Že vám trh se všemi těmi obaly, kryty a jinými doplňky pro tenhle telefon přijde v poslední době už sakra přesycený ?

No, taky bych řekl, ale zdá se, že fandovství nefunguje jen ve sportu, ale i v případě konkrétní, výjimečné fotoaplikace. A tou Instagram bezpochyby je. Jinak by už dávno prohrál boj se silnou a stále rostoucí konkurencí.  Takže…? Zbývá jenom dodat, že celý proces navrhování krytu trvá jen několik málo minut a výsledná cena, kterou zaplatíte za potisk a dodání vašeho díla, se rovná částce 34,95,- dolaru (cca 630,- kč).  A to včetně dopravy zdarma kamkoliv na světě!!! Proces zrychluje především fakt, že fotografie nemusíte nikam nahrávat. Pouze se přihlásíte pod svým loginem na účet INSTAGRAMU.

Máte-li zájem si vytvořit z vlastních fotek originální „kousek“ pro svůj iPhone (tak, jako jsem to vyzkoušel já), směle do toho… Do sítě kreativních návrhů račte vstoupit přímo ZDE. Pokud ne, mrkněte do galerie  alespoň na výběr několika návrhů, které mě osobně od desítek autorů z Instagramu zaujaly. Nově si můžete stáhnout i aplikaci, kterou tvůrci připravili. Je ZDARMA. Viz odkaz do App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/casetagram-turn-your-instagram/id577363344?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]