Chystá se unikátní aplikace AntiCrop

Pozor, zbystřete !!! Tvůrci jedné z velmi populárních aplikací pro úpravu a zpracování fotografií s názvem TouchRetouch oznámili na 17. ledna uvedení žhavé novinky – revoluční aplikace AntiCrop. A vězte, že pokud bude umět to, co její autoři slibují v některých promo videích, může jít vážně o velkých hit v seznamu vašich app pro iPhone a iPad.

Podle dostupných informací AntiCrop  bude vybaven unikátním, velmi pokročilým algoritmem pro zpracování obrazu a s trochou nadsázky se dá říci, že dokáže vaše fotografie „dodělat“ podle toho,  do jakého formátu se je rozhodnete upravit. Pracuje tak, že umí sám „naklonovat“ celé části obrazu. Jinými slovy, pokud máte fotografii na šířku a rozhodnete se mít obraz do čtverce, provedete označení jako při ořezu fotky a algoritmus aplikace zbývající prázný kus plochy obrázku sám „dokreslí“. Nakolik bude tahle novinka fungovat v praxi a jak si poradí třeba se složitějšími přechody obrázků je mi vážně záhadou. Ale brzy budeme znát odpověď, za týden se na ni podrobně podíváme. Pro nedočkavé doporučuji se mrknout na přiložené video. No, čekají nás velmi zajímavé věci.

Aktualizováno: Cena je stanovena na 0,89,- eur. Odkaz do App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/anticrop/id492663935?mt=8″]