Cycloramic app – Roztančí váš iPhone

Objevil jsem tuhle aplikaci už o vánočních svátcích, ale přišla mi natolik praštěná, že jsem o ní původně vůbec nechtěl napsat. Na druhou stranu, proč si trochu neodpočinout a nepobavit se, že ano:-) Cycloramic app není klasickou fotoaplikací s řadou pokročilých efektů. Disponuje ale jednou nevídanou funkcí – ve formátu videa snímá panorama v úhlu 360 stupňů, přičemž dokáže “roztančit”, nebo spíše roztočit, váš iPhone 5. A to doslova a bez jakéhokoliv dalšího příslušenství:-) Vypadá to legračně, ale skutečně to funguje. Vyzkoušel jsem to, ale musím se přiznat, že více, než výsledný záznam, mě zajímalo, jestli s sebou iPhone práskne o desku stolu nebo ne:-) Nakonec ho to neskolilo, nicméně já dostal záchvat smíchu. No uznejte, copak je to normální ? Zkrátka dokonalá ptákovina, která nicméně skvěle pobaví. Váš iPhone 5 skutečně zachytí reálné panorama automaticky, sám a bez pomoci:-) Ale nečekejte žádný bombastický obrazový výsledek. Celá ta kuriozita funguje díky tomu, že aplikace využívá funkci vibrace telefonu (kterou musíte zapnout, pochopitelně…:-) Pak už jen potřebujete najít dokonale vodorovný povrch, nejlépe z tvrdého a hladkého materiálu. Třeba takový konferenční stolek je naprosto ideální ! Ostatně, podívejte se na přiložené promo video.

Cycloramic je k dostání za základní cenu 0,89,- eur. A zdá se, že je v posledních dnech celkem populární. Zcela nepochybně proto, že je jednoduše zábavná. Takže vzhůra na to, roztancujte svůj iPhone 5:-)

UPOZORNĚNÍ : Tato aplikace funguje výhradně s poslední verzi iPhonu šesté generace, tedy iPhonu 5. A to bez jakéhokoliv pouzdra a doplňků. Na předchocí verze iPhone 4S/4 a starší ji nelze použít! Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/cycloramic/id587578368?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]