DiffCase – drsné pouzdro pro iPhone

Fotíte iPhonem často nejen na ulici, ale i v přírodě při outdoor aktivitách ? Na kole, snowboardu, při lezení ve skalách nebo třeba na lodi ? Pak jste určitě neklidní stejně jako já při pomyšlení, jak snadno můžete váš telefon a fotoaparát i kameru v jednom nejen poničit, ale zcela zlikvidovat. Originální design iPhonu je sice nádherný, ovšem pro práci v drsnějším prostředí se nehodí. A tak brouzdáme po síti, chodíme od krámku ke krámku a hledáme ideální ochranný kryt nebo nejlépe celé pouzdro, abychom nástrahy poničení či dokonce likvidace v akci minimalizovali:-) Výrobci po celém světě nabízejí několik různých řešení, včetně super outdoor case verzí. K dostání u nás je jich minimum. Ke všemu řeší zpravidla jen jedno jediné – chránit iPhone proti nárazu a poškrábání. A co takhle víceúčelové pouzdro, které ho ochrání nejen proti pádu, ale pomůže i při lepší práci v terénu při ostrém slunci nebo zvýší váš pocit soukromí  při psaní vašich emailů, sms nebo příspěvků na sociální sítě ? Už existuje a jmenuje se DiffCase. Koncem léta ho představili vývojáři v severní Kalifornii, nedávno zahájili výrobu a nyní ho pustili konečně do distribuce.

Pro nás to znamená jediné – počkat si, zda se některý z místních prodejců odhodlá tuhle novinku objednat a stát se dodavatelem nebo zkrátka nečekat a vyřídit objednávku přes internet.

Abych nezapomněl ! Pro fajnšmekry je v DiffCase kapsa pro kartu do bankomatu:-) Pokud se vám zamlouvá, můžete si vybrat ze tří barev – černé, červené a růžové. Objednat zvlášť lze i polohovatelné víko nebo kruhovou karabinu. Základní cena za designově i konstrukčně  povedené pouzdro je 39,- dolarů. Když stihnete objednávku v první vlně, do 10. listopadu, můžete ho mít za zaváděcí cenu 30,- dolarů. Musíte ovšem vlastnit účet PayPal. Více na stránkách výrobce ZDE.  Nebo v přiloženém videu.

giffcase-novinka-outdoor-pouzdro-iphone

Při návrhování DiffCase se jeho tvůrci snažili zahrnout do pouzdra tyto funkce:

– Lepší viditelnost. Pokud jste venku a svítí ostré slunce, už si nebudete muset stínit rukou, ale pužijete nastavitelnou clonu – odnímatelné a polohovatelné víko.

– Více soukromí. Na veřejném místě – kavárny, metro, úřady, lépe skryjete obsah svých textů a telefonu, které jsou normálně vidět na displeji.

– Více funkcí. Pomocí závitů můžete iPhone upevnit ve svislé i vodorovné poloze na stativ a lépe ho tak používat při focení nebo natáčení videa.

– Možnosti prohlížení. Polohovatelné víko může sloužit rovněž jako stojánek, což oceníte při sledování videí nebo pokud třeba telefonujete s hads-free, případně funkcí face time.

– Ochrana skla. Odolný obal ochrání i displej telefonu před poškrábáním nebo vážnějším poškozením.

– Ochrana iPhone. Celková konstrukce pouzdra ochrání váš telefon i před nárazy nebo třeba při dešti.

– Clip & Carry. Pouzdro má otvor, který lze využít pro připevnění (například karabinkou) ke kabelce, batohu, bundě, svazku klíčů a podobně.

– Více komfortu. Rozdíl poznáte i v ergonomii. Pouzdro podle návrhářů dobře padne do ruky a poskytuje tak větší pohodlí při práci.