Pixlr-o-matic-app-nejen retro efekty

Ano, sypu si popel na hlavu !!! Jsem si dobře vědom toho, že jsem v úterý slíbil, že nejpozději do čtvrtka přinesu podrobnější informace o nové fotoaplikace Super Retro. A přísahám, že do zítra ji tu máte!!! Prozatím, na usmířenou, tip na jednu app, která pracuje rovněž s vintage efekty a podle mého názoru stojí rozhodně za vyzkoušení. Navíc je ke stažení v App Store zdarma a funguje jak pro iPhone, tak pro iPad. Nenechte se, prosím, odradit jejím jménem. Pixlr-o-matic….Pixlr-o-matic, Pixlr-o-matic, Pixlr-o-matic…No hrůza! Jeden, aby si před tím dal hodinovou rozcvičku v jazykolamech:-)

pixlr-o-matic-app-foto-2Každopádně o co děsivější je název, o tom radostnější jsou výsledné retro efekty, které tahle fotoaplikace dokáže. Její menu a uspořádání nejsou nijak složité. Naopak. Vývojáři se v tomto případě řídili heslem: V jednoduchosti je krása a síla. Vše vám naservírovali rovnou pod nos a vy si můžete velmi rychle a bez dlouhého studování a hledání kudy, kam a proč, vybrat fotku z Camera Roll nebo ji aktuálně vyfotit, a potom už si jen zvolit ze tří základních funkcí:

1. Vintage alias retro efektů

2. Světelných a barevných stylů, včetně grunde efektů

3. Zarámování

Obzvlášť ten mix vintage  je parádní ! Veškeré úpravy (můžete je pochopitelně kombinovat) provedete za pár vteřin a potom už zbývá jediné – výsledný snímek uložit do galerie iPhone v originálních datech nebo náhledu. Nebo do iTunes, případně klasicky na sociální sítě Facebook, Flickr, dále Imm.io (slouží jako rozhraní pro sdílení snímků speciálně pro tuto aplikace a lze pomocí ní nahrávat fotografie i z počítače) nebo poslat do Dropbox nebo emailem svým přátelům a známým.  Zní to až neuvěřitelně, ale počet příslušných položek exektů by vám měl dovolit až 25 tisíc různých kombinací:-) Pokud vás Pixlr-o-matic zaujala, najdete ji ke stažení ZDARMA.

Odkaz do App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/pixlr-o-matic/id450263811?mt=8″]

A pozor !!! Doporučuji se podívat i na stránku vývojářů téhle aplikace ZDE. A pokud jste ještě více zvídaví, zabrouzdejte i SEM. Najdete tam jednoduchý, ale podle mého názor velmi povedený fotoeditor online od té samé vývojářské party a určitě vás zaujme. Takový osekaný online photoshop. Pixlr-o-maticu zdar !