Face Switch app – přepínač tváříUmíte si představit, jak by asi vypadal váš šéf, kdyby jste s jeho firemní fotografií provedli koláž a “namontovali” ji třeba do snímku nějakého drsného týpka z ulice ? Nebo třeba kolegyni – brunetce upravili výraz na fotce  tak, aby se na ni najednou objevil pohled a úsměv vaší manželky, kterou upřímně nenávidí ?  Potom zkuste třeba Face Switch. Pravda, není to sice typická fotoaplikace, ale rychlé úpravy dvou fotek přes sebe se s ní dají dělat skvěle. A vzhledem k tomu, že ji nyní můžete dočasně získat při stažení z App Store zdarma, je ten správný okamžik, si trochu pohrát.

Nečekejte žádné složitosti. Aplikace je velmi jednoduchá na ovládání a snadno se v ní orientuje i ten, kdo si hraje s aplikacemi pro iPhone poprvé. Jediné, co musíte udělat je, si z galerie vybrat dva kompozičně podobné portréty, které přes sebe snadnou fintou překryjete. Část obrazu, kterou chcete změnit, upravíte tím, že po ni  na obrazovce přejíždíte prstem (to vyžaduje trochu dovednosti a přesnosti).  Chce to jen dobrý odhad a nezapomenout správně “vycentrovat” oči:-) Zkusil jsem to třikrát, čtyřikrát, a pak už to šlo celkem hladce.  Ostatně, mrkněte na přiložené screenshoty z iPhonu. Narychlo jsem použil dva snímky, které jsou součástí galerie v aplikaci Face Switch jako bonus  a vytvořil jemnou úpravu brunetka vs. blondýna:-) Upozorňuji jenom, že ta první skutečně NENÍ moje kolegyně a ta druhá NENÍ moje manželka:-)

P.S. Kolážovat se dají pochopitelně i jiné snímky, než jenom tváře. Fantazii a náhodným pokusům se meze nekladou:-)

Face Switch najdete ke stažení dočasně ZDARMA. Normálně stojí 0,89,- eur. Odkaz do App Store.

icon
AB Classic (1164 ratings) Rovio Entertainment Oyj Games, Arcade, Entertainment, Action Zdarma Stáhnout aplikaci

Novinář a fotograf, který od roku 1996 působí v českých médiích. V současné době pracuje jako obrazový redaktor týdeníku RESPEKT. Projekt www.iPhonefoto.cz založil v září 2011. O dva roky později ho změnil na magazín. V září 2014 přenechal jeho provoz kolegům z Appliště.cz