ProCam app – šikula dostal update

Povedený update má za sebou fotoaplikace ProCam, která by neměla uniknout vaší pozornosti. Na novinku loňského léta jsem upozorňoval už několikrát. Naposledy v článku, který su můžete připomenout ZDE. Jestli teď čekáte další tip na artovou app, případně ukázky nových tuctových efektů a filtrů, zapomeňte na ně. ProCam je klasickou „náhražkou“, přesněji napsáno alternativou pro nativní fotoaparát v iPhonu. Ovšem s tím rozdílem, že nabízí několik příjemných funkcí pro lepší práci s obrazem. A je nepochybně vážnou konkurencí pro app typu Camera+ProCamera,6×7, případně vyšší třídy v podobě diskutované 645 PRO, nově pak PureShot. Máte-li rádi právě tenhle formát fotoaplikací, potom by vás ProCam mohla zlákat.

Kromě povedeného redesignu ikony a několika drobných vylepšení, se může nově pochlubit i dotaženou optimalizací pro iPhone a iPod Touch 5. Příjemná je i funkce zobrazení na celou plochu obrazovky iPhonu.

Hlavní funkce app ProCam:

– Úplné zaostření a nastavení expozice dotykem
– Vyvážení bílé + zámek
– Nastavitelné rozlišení obrazu (Full / High / Medium / Low)
– Nastavitelný poměr stran (4:3 / 3:2 / 16:9 / 1:1)
– Nastavitelný JPEG s možností komprese  (100% / 90% / 80%)
– Nastavitelné rozlišení videa (Full HD 1080p / HD: 720p / VGA: 640×480 / Nízká: 480×360)
– 6x digitální zoom
– Geografické umístění
– Přizpůsobení mřížky (Thirds / Trisec / Golden / Horizon)
– Přední / Zadní kamera fotoaparátu
– Blesk a volbou nastavení (Auto / On / Off / baterka)

Pokud o novince ProCam přemýšlíte, můžete si ji aktuálně stáhnout za 0,89,- eur. Viz. Odkaz na App Store.[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/procam/id541557533?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]