iConPrague chystá také fotosoutěž

Necelý měsíc zbývá do zahájení unikátní akce – festivalu všech Apple fanoušků s názvem iConPrague, který se koná ve dnech 15. a 16. února 2013 v prostorách Národní technické knihovny v Dejvicích. A protože blog iPhonefoto.cz je mediálním partnerem akce, počítejte s tím, že kromě opravdu pestrého programu, v němž si zaručeně vybere každý „jablíčkář“, pro vás pořadatelé chystají i lákavou nabídku, která se týká výhradně iPhone fotografie a příbuzných oborů. V rámci festivalu se můžete těšit i na parádní fotosoutěž o velmi lákavé a hodnotné ceny. Protože finální verzi klání iPhone fotografů ještě „ladíme“, dočkáte se přesných instrukcí a zadání v následujících dnech. A nyní vsuvka – dobrá a zároveň špatná zpráva. Ano, v sekci iCon LIFE, během níž se uskuteční i série akcí právě o iPhone fotografii, se pomalu, ale jistě uzavírá. Přesněji řečeno, docházejí vstupenky k prodeji. Podle aktuální informace od kolegů z pořadatelské sekce je již téměř VYPRODÁNO a zbývá pouhých několik kusů. A protože kapacita sálu je zkrátka a dobře omezena, kdo zaváhá, ten…? Pevně doufám, že většina z vás, kteří se chcete dozvědět aktuální novinky, nicméně už má bezpečné své „lupeny“ ukryty v šuplíku, případně v elektronické verzi třeba v iPhonu. Těm, kteří se právě vyděsili, že ještě nemají zabukováno, doporučuji neprodleně kliknout a objednat si vstupenku ZDE.

V sekci TRENDY v iFotografii, která se uskuteční v sobotu v rámci programu iCon LIFE, se při panelové diskusi potká moje maličkost se zkušenými kolegy, fotografem a lektorem Honzou Březinou a designérem Jiřím Šiftařem, úspěšným českým „instagramistou“.

iCon LIFE screenshot

Kromě nás se v této části programu můžete těšit třeba na další sekce:

– Můj život s iPadem a iPhonem

– Jak se dělá v Česku appka

– Jak si hrají muzikanti

– iPad a Mac pro práci i pro zábavu

– Jak jsem začal vydávat knihy v iBookstore

– Využití technologií Apple pro film a video

– Fenomén Apple

…kde se objeví silná sestava osobností a odborníků na Apple svět. Například Vláďa Janeček, zakladatel a vydavatel webu www.SuperApple.cz a jeho tištěné verze, Libor Kubín, šéfredaktor známého webu www.jablickar.cz, dále Petr Mára – jeden z největších českých odborníků na technologie Apple a certifikovaný lektor společnosti Apple, Patrick Zandl-český publicista a spoluzakladatel řady internetových serverů, ale i mnoho dalších. Ostatně, kompletní seznam přednášejících objevíte TADY. A mimochodem, bude to VELKÉ! Tak zůstaňte naladěni, brzy se dozvíte více. Zvlášť ta fotosoutěž o lákavé ceny by vás mohla zlákat, že ano:-)

P.S. Podrobnosti o festivalu můžete sledovat na webu: www.iCONPRAGUE.cz nebo na sociálních sítích FACEBOOK a TWITTER.