Fotopříslušenství pořídíte se slevou na Black Friday

Fotopříslušenství Black Friday

Fotopříslušenství nebývá zrovna levnou položkou, a tak každý ocení, když na něm lze něco ušetřit. Black Friday je tak ideálním obdobím pro nákup.

Fotografování iPhonem je stále oblíbená disciplína, ale se samotným telefonem nikdy nebudete mít tolik možností. Příslušenství pro iPhone tak může zásadně zvětšit vaše dispozice a otevřít vám nový svět. Lepší fotku nedělá technika, ale fotograf. To je nesmrtelný fakt, ale proč si nepomoct a neusnadnit fotografování?

Fotopříslušenství na iPhone se slevou

V rámci foto doplňků na telefon existuje řada kategorií. Můžete pořídit předsádky k objektivům, stabilizátory, selfie tyče, dálkové spouště nebo třeba externí LED blesky. Většinou se jedná o zmenšenou obdobu příslušenství k fotoaparátům. A také tak fungují. Využijte tohoto období, kdy si žádný obchod nenechá ujít Black Friday a nakupujte.

ruční stabilizátor pro iPhone

Například ruční stabilizátor pro telefon je skvělou možností, jak mít stabilní záběry hlavně u videa. Gimbal dokáže perfektně zastavit veškeré chvění při natáčení a vytvoří takřka profesionální snímky. iPhone už má velmi propracované stabilizované čočky, v modelu iPhone 12 Pro Max dokonce samotný snímač, ale se stabilizátorem dodáte videu ještě další úroveň profesionality.

Pracujte s proměnlivým ohniskem

Starší iPhony měly pouze jeden objektiv. Poté Apple uváděl další modely a postupně přidával i jednotlivé fotoaparáty. Dnes nesou i 3 objektivy a každý využijete na něco jiného. Jednou z výhod je různé ohnisko, takže teleobjektivem si lépe přiblížíte fotografované předměty, širokoúhlým zase zaberete větší prostor okolí. Ke každému iPhonu lze pořídit sadu objektivů pro telefon, které jsou univerzální. Jestli ještě žádný takový objektiv nemáte, doporučujeme pořídit Celly objektivy. Stojí doslova pár set korun a naučíte se, jak je používat. Společně s nimi je v sadě dokonce i externí LED blesk. Popřípadě zvolte dražší a ověřenou variantu v podobě Olloclip univerzálních objektivů.

objektivy pro iPhone

K delšímu fotografování je nutné mít i dostatečně nabito. Čím je iPhone starší, tím méně na jedno nabití zvládne. Proto je vhodné s sebou nosit externí nabíječku. Malá powerbanka Devia je teď za velmi slušný peníz a nabije každý iPhone hned několikrát. Ale nabíjet můžete i v autě, k čemuž je velmi vhodný samootvírací držák do auta s bezdrátovým nabíjením. A když byste chtěli bezdrátově nabíjet doma, zvolte bezdrátovou nabíječku pro iPhone za bezkonkurenční cenu.