Fragment, Halftone 2, Lensflare – aktualizace zásadních fotoaplikací (26. a 27. týden 2015)

Vývojáři mobilních aplikací se stále snaží vylepšovat stávající tituly novými funkcemi, schopnostmi, možnostmi a vymoženostmi. Co za aktualizace tedy nabídl jablečný obchod App Store ve 26. a 27. týdnu roku 2015?

 

Dreamy Photo HD

V této aplikaci, na kterou jste si mohli přečíst i samostatnou recenzi, přibyla možnost manuální volby vyvážení bílé a už také lze vybrat na displeji ostřící bod.

Dreamy

Přibyl také balík s aplikovatelnými odlesky světla, 10 nových filtrů a vašim snímkům se po vyfotografování v aplikací zapíší geo informace. V neposlední řadě se změnila i ikona aplikace.

[appstore id=”971018809″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Fragment

Vyjma šesti nových efektů, přibyla možnost importu nejen fotografií, ale i videa (pro zařízení s iOS 8). Nově tedy můžete efekty aplikace využít i ve svých videozáznamech. Při importu videa se vás ta i zeptá, zda jej chcete oříznout do formátu 1:1 či mu ponechat poměr stran původní.

Novinkou je také možnost využít vzorových snímků od různých autorů jako podklad či vrstvu tomu vašemu.

[appstore id=”767104707″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Halftone 2

Tato jedna z nejlepších aplikací pro tvorbu komiksů a koláží je do čtvrtečního večera zdarma, protože byla vyhlášena aplikací týdne v jablečném obchodu App Store. K této příležitosti přidává sadu Square Pack, která obsahuje na 40 nových čtvercových rozvržení. Pokud o ni máte zájem, už ale musíte zainvestovat a podstoupit In-App nákup.

Halftone

Nenechte se ale zmást cenou na obrázku, tato sada totiž stojí 1,99 €.

[appstore id=”603139024″ store=”CZ” style=”infobox”]

 

Lensflare

Po nedávné aktualizaci titulu Lenslight, se té své dočkalo i dvojče této aplikace – Lensflare. Mimo nové ikony má novou obrazovku pro sdílení vašich výtvorů, aby bylo přeposílání snímků mezi jednotlivými aplikacemi ještě jednodušší a už umí ukládat do JPG i PNG souboru se zachováním všech exif dat fotografie.

Lensflare

 

[appstore id=”349424050″ store=”CZ” style=”infobox”]