Hipstamatic představil nový Aloha HipstaPak a zařízl Oggl

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento balík se nechal inspirovat známým havajským pozdravem, a také proto nese jméno Aloha HipstaPak.

Aloha HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Waikiki 77 a film Nor’Shor 72. Pravděpodobně jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl, která však byla z českého App Store odstraněna. Proč tak Hipstamatic učinil, zatím známo není. Pokud aplikaci ve vašem zařízení máte, můžete ji ještě používat, jakmile ji však smažete, již nebudete mít možnost ji opětovně nainstalovat.

Hipstamatic představil nový Sea of Tranquility HipstaPak

 

Aloha vyjadřuje v havajštině slova cit, láska, mír, soucit, slitování, ahoj, a na shledanou. Je používáno převážně na Havaji jako pozdrav znamenající ahoj (při shledání i loučení). Vyskytuje se v různých formách, které jsou závislé na době zdravení: „Aloha kakahiaka“ je fráze pro „dobré ráno“. „Aloha ʻauinalā“ je fráze pro „dobré odpoledne“. „Aloha ahiahi“ je fráze pro „dobrý večer“. „Aloha kākou“ je běžnou podobou pro „buďte vítáni“. (Zdroj: Wikipedie)

Objektiv Waikiki 77 přidává fotografii mlžný opar při jejích krajích, zároveň se ale soustředí i na teplé tóny snímku, které o to více zdůrazní. Film Nor’Shor 72 pak přidá trochu písečného zrna z havajských plážích. Výsledná kombinace je ale docela líbivá a ideálně sedne k ještě probíhajícímu létu. Sice nijak extrémně nenadchne, na druhou stranu rozhodně neurazí a k většině různorodých scén se jednoduše hodí.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“]