Ty nejlepší fotografické aplikace – jak fotit kočky?

jak fotit kočky

Podívejte se na aplikace a profesionální tipy na zvěčnění života těch fascinujících zvířat. Tento článek vám jednoduše řekne, jak fotit kočky.

Umění manipulace

Při focení koček se musíte poprat s úkolem ze všech nejtěžším: přilákat jejich pozornost. Aplikace toruneko nejenže vydává poutavé zvuky, ale začíná snímat už pár sekund před stisknutím závěrky. Pak si můžete z několika alternativních snímků vybrat ten nejlepší.

[appstore id=“505955823″ store=“CZ“ style=“infobox“]

Tip: Jak fotit zvířata, aby neutekla a pěkně zapózovala

Rychlé a zběsilé

Kočičí modelky obvykle trpí mírnou hyperaktivitou, což bohužel znamená, že je těžké je udržet před objektivem déle než na zlomek sekundy. Proto se hodí zvolit experimentální přístup. Pomocí funkce Strobe v aplikaci Enlight Quickshot zdokumentujete, jak se kočka žene za svou oblíbenou hračkou, anebo ji nalákejte na pohyblivé vábničky v selfíčkové aplikaci Cat Snaps.

[appstore id=“1254875992″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“737396255″ store=“CZ“ style=“infobox“]

Cesta ke slávě

Těšíte-li se, až se vaše koťátko stane internetovým fenoménem, musíte k tomu strategicky plánovat. Hodí se k tomu sáhnout po tajné zbrani jménem GIF. Aplikace Momento a Lively převedou vaše Life Photos na Gify a ještě vám je umožní ozdobit všelijakými filtry a nálepkami.

[appstore id=“1172709468″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“1049711205″ store=“CZ“ style=“infobox“]
Tags from the story
, , , , ,