Hipstamatic představil nový Coney Island HipstaPak

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento balík se nechal inspirovat poloostrovem v nejjižnější části Brooklynu, proto také nese jméno Coney Island HipstaPak.

Coney Island HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Big Bertha a film Ringmaster 71. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Coney Island je poloostrov (dříve ostrov) v nejjižnější části Brooklynu v New York City v USA, s pláží na pobřeží Atlantského oceánu. Hlavními obyvateli je místní komunita asi 60 000 lidí na západní části poloostrova, s částí Seagate (Brooklyn) na západě, částmi Brighton Beach a Manhattan Beach na východě a částí Gravesend na severu.

Oblast byla hlavním územím zábavního parku, který dosáhl vrcholu popularity počátkem 20. století. Jeho hlavní atrakcí je světoznámá dřevěná horská dráha Cyclone.

Zdroj: Wikipedie


Objektiv Big Bertha je inspirován karnevaly a letní zábavou, proto výsledným snímkům přidává množství tyrkysové saturace. Oproti tomu film Ringmaster 71 přidává hlavně kontrast všem stínům, aby vykouzlil zajímavý „drama“ efekt. S brzkým příchodem léta se dá říci, že se vývojáři s touto sadou trefili do černého (respektive tyrkysového). I když mohou být výsledné snímky kýčovité, jsou prosluněné, veselé a pozitivní. A přesně tak mají vypadat.

Hipstamatic představil nový Corktown HipstaPak

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“640339204″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“523261788″ store=“CZ“ style=“infobox“]