Hipstamatic představil nový Höfn HipstaPak

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento rozšiřující balík se nechal inspirovat rybářským městečkem na pobřeží Islandu, proto také nese jméno Höfn HipstaPak.

Höfn HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic a vyjde vás na 25 Kč. Za tuto cenu získáte objektiv Hekla a film Djamma. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.


Island je stát na stejnojmenném ostrově na pomezí Severního ledového a Atlantského oceánu. Žije zde přes 350 000 lidí, jeho rozloha je 103 125 km², což z něj činí nejřidčeji zalidněný evropský stát. Největším městem je Reykjavík, který je i hlavním městem. V jeho aglomeraci žijí dvě třetiny islandské populace. Ostrov je vulkanicky aktivní. Ve vnitrozemí se nacházejí lávová pole, pohoří, ledovce. Břehy ostrova jsou omývány Golfským proudem, který významně ovlivňuje zdejší klima.

Zdroj: Wikipedia


Sami vývojáři prezentují Höfn HipstaPak, že je studený jako led. Podle toho také vypadají výsledné snímky. Objektiv Hekla tak přidává vašim snímkům arktický nádech, film Djamma se naopak soustředí na střední tóny, přičemž nezapomíná přidat vinětaci. Celá sada je jasně tematicky zaměřená, jen je škoda, že nepřišla o nějaký ten měsíc dříve. Nyní, s odeznívající zimou, tak možná nebude mít takové uplatnění.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si některý rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

[appstore id=”342115564″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”640339204″ store=”CZ” style=”infobox”] [appstore id=”523261788″ store=”CZ” style=”infobox”]