Hipstamatic představil nový fotografický balík Kreuzberg HipstaPakTato velice oblíbená fotografická aplikace dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat částí německého Berlína Kreuzberg.

Kreuzberg HipstaPak je dostupný přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,99 €. Za tuto cenu získáte objektiv Johannes a film Strausberg. Samozřejmě jej mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

Berlín se čím dál tím více stává centrem různého druhu umění (EYEEM AWARDS 2016 ZNÁ SVÉ VÍTĚZE) a vývojáři aplikace Hipstamatic se na to snaží reagovat právě jejich balíkem Kreuzberg. Ten je inspirovaný uměním tisku, které objektiv s filmem úspěšně kombinují v neuvěřitelné a tvůrčí výsledky. Navíc Kreuzberg HipstaPak využívá novou technologii, která je k dispozici pouze ve verzi aplikace 320, která titulu přinesla největší aktualizaci roku (mimo jiné je nově dostupná i v rozhraní pro iPad).

Objektiv Johannes vytváří snímky s unikátní tečkovanou maticí, známé třeba z komiksů. K tomu také přidává vysoký kontrast. Proto je vhodné tento objektiv použít na jednoduchých a kontrastních fotografiích (siluety atd.). Film Strausberg zase přidává vaší fotografii texturu textu psaného na stroji, jako dříve v novinových plátcích. Kombinace celého setu je tak nesmírně zajímavá a hlavně nevšední a neokoukaná.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si tento rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu.

Hipstamatic také nedávno představil svou dosavadní největší aktualizaci. Co všechno přináší? Přečtěte si o ní více.

icon
Hipstamatic (153 ratings) Hipstamatic, LLC Photo & Video, Utilities 79 CZK Stáhnout aplikaci
icon
( ratings) Stáhnout aplikaci