Hipstamatic představil nový fotografický balík Toronto HipstaPak

Tato velice oblíbená fotografická aplikace dostala další rozšíření. Tentokrát se její autoři nechali inspirovat nejlidnatějším městem Kanady Torontem.

Balík se jmenuje Toronto HipstaPak a vývojáři jím vítají nový rok, i z toho důvodu, že právě v tomto městě příchod roku 2015 slavili. Dostupný je přímo v aplikaci Hipstamatic přes In-App nákup a stojí obligátních 0,89 €. Za tuto cenu získáte objektiv Le Allan, film The Queen West a po delší době i blesky Geo GelKit. Samozřejmě vše mohou používat i předplatitelé obrázkové sociální sítě Oggl.

Le Allan Lens přináší vyblednutí barev s přidáním velkého množství právě efektu Fade. The Queen West Film zase zachytí záběry v černobílé barvě s dvojí expozicí, která ostří na střed snímku.

toronto hipstapak článek

S Geo GelKit získáte sadu tří blesků (Spiro Gel, Cubic Gel, Triad Gel), se kterými přidáte do vašich snímků geometrické útvary a to buď kruhové, nebo klidně kosočtvercové. Jedná se však o grafické prvky, které nesednou úplně každé fotografii.

Používáte aplikaci Hipstamatic a koupíte si tento rozšiřující balík? Podělte se se svými snímky v našem Fotostreamu. V něm také právě probíhá soutěž Mr. Fotostream 2, takže neváhejte a vyhrajte některou z hlavních cen, nebo alespoň hodnoťte již přihlášené fotografie.

[appstore id=“342115564″ store=“CZ“ style=“infobox“] [appstore id=“640339204″ store=“CZ“ style=“infobox“]