Druhé kolo fotosoutěže MR. FOTOSTREAM je tady! Vyhrajte Shoulderpod S1 – profesionální stativ pro váš smartphone!

Před rokem jsme vám představili naši oficiální fotosoutěž s názvem MR. FOTOSTREAM (ZDE si přečtěte rozhovor s minulým vítězem). Nyní je tu druhé kolo a my věříme, že i tentokrát se zapojíte v hojném počtu a s kvalitními mobilními fotkami, stejně jako posledně. Pravidla jsou jednoduchá, ceny přívětivé.

foto

PRAVIDLA:

1. Soutěž MR.FOTOSTREAM 2 probíhá od 14. 12. 2014 do 15. 1. 2015 a týká se současně jak sekce FOTOGRAFIE, tak ART v naší rubrice FOTOSTREAM. TÉMA SOUTĚŽE JE ZÁTIŠÍ.

2. Pořadatelem soutěže je magazín iPhonefoto.cz, hlavní cenu pak poskytl obchod EasyStore.cz. Soutěžící se musí ZAREGISTROVAT  nebo PŘIHLÁSIT do systému sekce FOTOSTREAM  a do 15. ledna 2015 zaslat fotografii na dané téma.

3. Soutěžící mohou posílat jak fotografie pořízené a editované pomocí iPhone, iPod Touch a tabletů iPad, tak i fotografie pořízené jiným smartphonem. A při editaci pochopitelně používat jakékoliv aplikace. Jedná se o amatérskou mobilní soutěž, proto opravdu prosíme nepoužívat zrcadlovky a photoshopy.

4. Do soutěže jsou zařazeny snímky, které účastníci a čtenáři magazínu nahrají prostřednictvím rubriky FOTOSTREAM s podmínkou, že každý z příspěvků MUSÍ OBSAHOVAT „štítek“ čili tag s názvem fotosoutěže, tj. ZÁTIŠÍ. Nutné je do štítků uvést váš Instagram nick, pokud jste na Instagramu a aplikace, ve kterých byl snímek upravován. Maximálně lze do soutěže přihlásit 3 fotografie od jednoho autora.

5. Pořadatel – magazín www.iPhonefoto.cz má právo NESCHVÁLIT nebo VYŘADIT příspěvky, které prokazatelně nesplňují požadavky soutěže uvedené v bodech 3. a 4. pravidel soutěže. A dále ty, které nesplňují alespoň základní „uměleckou“ úroveň zpracování nebo porušují autorská práva ČR a podmínky pro užívání webu iPhonefoto.cz.

6. O vítězných fotografiích rozhodnou: Originalita, nápad a vizuální zpracování. Rozhodujícím faktorem je i POČET LIKE a ZOBRAZENÍ, které každý ze soutěžních snímků během konání soutěže, tedy od 5.12. 2014 do 15.1. 2015, získá od ostatních čtenářů magazínu. O výběru 10 NEJLEPŠÍCH fotografií rozhodnou čtenáři magazínu www.iPhonefoto.cz svými LIKE ve FOTOSTREAMU. Z tohoto výběru redakce vybere 3 FINÁLOVÉ, které budou od 15. ledna 2015 do 31. ledna 2015 zveřejněny na oficiálním Instagramu webu iPhonefoto.cz. Zde proběhne další hlasování pomocí LIKE o ABSOLUTNÍM VÍTĚZI soutěže, který bude vyhlášen během dalšího srazu Appliště/iPhonefoto.cz a  zároveň prostřednictvím magazínu a na sociálních sítích Facebook, Twitter a Instagram dne 31. ledna 2015!

 foto

zatisi                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 @jdubra

CENY:

Absolutní vítěz, který bude vybrán pomocí LIKE na sociální síti Instagram, získá HLAVNÍ CENU: SHOULDERPOD S1PROFESIONÁLNÍ FOTO A VIDEO GRIP PRO SMARTPHONE + poukaz na WORKSHOP iPhone fotografie pořádaný magazínem iPhonefoto.cz.

Autor snímku, který se umístí na základě rozhodnutí poroty na 2. MÍSTĚ, si ze soutěže odnese poukaz na WORKSHOP iPhone fotografie pořádaný magazínem iPhonefoto.cz.

Autor snímku, který se umístí na základě rozhodnutí poroty na 3. MÍSTĚ, si ze soutěže odnese tričko Appliště.

Ceny budou vítězům předány osobně na pražském srazu Appliště a iPhonefoto.cz dne 31. ledna 2015, a nebo budou doručeny poštou.

V případě dotazů či připomínek nás neváhejte kontaktovat formou příspěvku pod článkem nebo přes KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

Těšíme se na vaše snímky a držíme palce!