myPhoto Collection app – galerie

Zdá se, že s aplikacemi, které nabízejí některý z modelů uspořádání vašich fotografií do přehledných galerií v iPhonu, se v poslední době roztrhnul pytel. Ano, je z čeho vybírat. Osobně jsem si oblíbil Fotoable, o níž jsem psal nedávno TADY. Dnes tu máme další, novou app, která umožňuje uspořádat snímky podle vámi nadefinovaných a pojmenovaných fofoalb. Jmenuje se myPhoto Collection a dovoluje vám rychle zpracovávat výběr z vaší galerie Camera Roll, případně snímků, které aktuálně nasnímáte. Ve velmi povedeném menu se dá rychle orientovat a během několika vteřin přijdete na to, jak s tímhle nástrojem pro správu fotek pracovat. Jde to snadno. V podstatě si jen pokaždé, když chcete tvořit album, založíte novou kolekci, kterou pojmenujete. A pro lepší přehled ji vyberete titulní fotku. Podle ní pak můžete lépe dohledávat konkrétní sérii. Hodit se vám to bude ve chvíli, kdy se vám počet alb v aplikaci rozroste:-)

Každá z kolekcí se dá později kdykoliv editovat, doplňovat. A pokud patříte mezi ty, kteří potřebují svá data – fotky chránit před cizími pohledy, lze uvnitř app my Photo Collection využít bezpečnostní ochrany. Funguje na známém dotykovém “řetězci”, který si lehce nadefinujete.
Příjemné je prohlížení fotek v již vytvořených kolekcích pomocí listování. Zvolit se dá i zobrazení v náhledech. Celá fotoalba je možné posílat emailem ve formátu PDF, případně sdílet na Facebook, ukládat přes Dropbox nebo tisknout. Novinka myPhoto Collection je ke stažení ZDARMA.

Hlavní funkce, které app myPhoto Collection nabízí:

– Extrémně jednoduchá a účinná navigace
– 3 různá témata pro výběr pozadí
– Tvorbu a uspořádání alb, včetně pojmenování a datumu
– Snadné uspořádání fotografií do alb
– Umožňuje uživateli ukládat fotky přímo z fotoaparátu do alb
– Zapnutí / vypnutí hesla pro fotoalba
– Neomezený výběr fotografií v albu
– Pohyb a procházení mezi alby fotografií
– Spuštění slide show alba
– Odesílání alba prostřednictvím e-mailu v PDF souboru
– Sdílení alb na Facebook, Dropbox
– Dodatečnou editaci a smazání fotografií z alba

Pokud vás app myCollection zajímá, vyzkoušejte ji. Viz Odkaz na App Store.[app url=”https://itunes.apple.com/cz/app/myphoto-collection/id529501784?mt=8&ign-mpt=uo%3D4″]